Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elöfordulhat, hogy a terhesség...

Elöfordulhat, hogy a terhesség elsö szakaszaiban barna folyás volt észlelhetö, mégis minden rendben lesz a terhességgel?

Figyelt kérdés
3nap mulva kellenne megjönnie,de tegnap a teszt egyértelmüen pozitiv.2szer volt már kevés ideig tarto barna folyásom.Meg vagyok ijedve.Egy kisbébit már elvesztettem.Orvoshoz még hiába mennék,nem látna még semmit.
2008. júl. 19. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat és semmi gond. Lehet a beágyazódás miatt is volt ezért a teszt is pozitív..

El kell menni a dokihoz, mert ha volt egy vetélésed, akkor lehet hogy terhességtámogatóra van szükség, amit csak a doki ír fel...nem várnék a helyedbe..jelentkezz be mielőbb és ha nem lát semmit akkor mivan..pozitív a teszt és problémád van..

Azért diplomázott, hogy segíthessen.

Menj szépen, ha kell akkor ambulanciára-szülészeti-nőgyógyászatira.

2008. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, előfordulhat, de ha már volt egy vetélésed minnél hamarabb menj dokihoz, ő fel fog írni neked tapadást megsegítő gyógyszert. Nekem barnázásra Duphastont írt fel, és ma már 21 hetes kismami vagyok.
2008. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első 3-4 hónapban mindig amikor meg kellett volna jönnie akkor barnáztam 1-2 napig. A doki azt mondta, hogy ez ,,valakinél" normális és azt tanácsolta, hogy ilyenkor sokat pihenjek és ne erőltesssem meg magam.

Remélem minden rendben lesz nálad is.

34 hetes kismami

2008. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!