Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha belém se...

Lehetek terhes ha belém se hatolt csak elélvezett a hasamra de az lefolyt? Azt mondta, hogy nem ment bele, de ha belement, akkor van rá esély?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, mert meg kellene jönnie...a szokásos görcsöm megvan...de a vér nincs:( ez volt tegnap...ma felkeltem és úgy görcsöltem mint még soha...mintha ki akarna szakadni a hasam:( (és ez tényleg erős volt...tudom,mert nagyon szoktam görcsölni és a gyógyszerek se használnak...az orvos se tudja h miért van ez) és mikor reggel kimentem wc-re nagyon sok vér volt...de azóta nem jön egy csepp sem...bár igaz nem mászkálok...de akkor is...félek h terhes vagyok...bár lehet csak beképzelem magamnak.Tegnap a biztonság kedvéért jó meleg vízben fürödtem, elvileg ettől megjöhet:S

Amúgy mindig védekezünk és ezután ilyen közel nem fog elélvezni a... . Nem számítottunk erre...

És még egy, mikor kell használni a tesztet?Vagyis idő szempontjából mikor használjam?


2009. aug. 26. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A tesztet az aktus, illetve a vélt fogantatás után 14 nappal érdemes először használni. Ha az eset veled pár napja történt, akkor még biztos nem vagy terhes, és a teszt nemmutat meg semmit.


De szerintem egyébként se vagy terhes. Ahhoz, hogy teherbe ess, spermának kell kerülnie a hüvelyedbe.

2009. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes!

De ha ennyire félsz tőle, akkor miért nem szedsz fogamzásgátlót, és akkor nem kellene messzebb elélveznie a párodnak.

2009. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tutira nem vagy terhes!Nem benned élvezett el a párod, nem került sperma a hüvelyedbe, így semmi esélyed.Ha a hasadról le is is folyt a hüvelyed környékére, az kevés, nekik onnan fel kellene küzdeni magukat, ami azért nem könnyű.
2009. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetsz terhes. Egyszerűen túl nagy a távolság... a hüvely teljes hosszán végig kellene menniük a szokásos úton felül.. túl sok a 'ha'. Ha mégis odafolyt, ha mégis egy elért oda, ha épp akkor és ott.. szerintem ez nem ennyire egyszerű. Szerintem se a párod büntesd ezért, inkább használj tabit és akkor úgy élvezhetitek, ahogy jólesik!
2009. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!