Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem?

Így teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
A barátom beleélvezett a számba, csókolúztunk majd kényeztetett a nyelvével lent. 8 napja késik. Teszteltem. Volt egy halvány második csík rajta amikor a fény felé fordítottam.
2009. aug. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Ugyan dehogy. Csak ideges vagy ezért késik, és nem véletlenül csak fény felé fordítva látszik, ezt nevezik szellemcsíknak. Biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes, illetve ha az vagy, akkor nem így estél teherbe, együtt voltatok ezen kívül más módon védekezés nélkül? Vagy nem szakadt ki véletlenül az óvszer? Csak ez a lehetőség létezik, de valószínűbb, hogy nem vagy terhes, semmi baj :)
2009. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
volt gusztusa a pasidnak úgy csókolózni veled h előtte beleélvezett a szádba?undorító egy pasid van,veled együtt!bár gondolom azért előtte kiöblítetted a szádat mielőtt megcsókolt!?mert akkor ne lehetsz terhes,meg ha nem öblítetted ki akkor sem!
2009. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is feküdtünk még le. Csak pettingeltünk. De most félek kicsit. Igaz sosem volt pontos ciklusom. Volt amikor megjött 2x egy hónapban. Volt amikor kimaradt egy menszi.
2009. aug. 26. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezer meg egy bocsánat, hogy bepofátlankodok ide! de nem enged több kérdést írnom, csak 3/4 óra múlva:(

Elnézést kérek még egyszer a kérdezőtöl!

azt szeretném tudni, hogy ha a férfi fel van fázva és úgy esik teherbe a nő, akkor az milyen következményekkel jár a babára nézve?

még egyszer bocsi!!!!!! szerintem így nem eshetsz teherbe!

2009. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Jézusom, bocs, hogy beleszólok, de hány évesek vagytok??? Ismeretlenül itt szidjátok egymást, ez gáz! A kérdező valóban baromságot kérdezett, valószinűleg nem több mint 14 éves, de hát istenem...
2009. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak megijeszteni, de azén terhességem egy alig látható második csíkkal kezdődött...


Tesztelj pár nap múlva újra. Ha terhes vagy, a második csíknak erősödnie kell. Ha ugyanolyan marad, csak a fény felé fordítva látszik, nem erősödik, akkor szellemcsík, vagy a teszt hibás.

2009. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség valóban 2 csíkkal kezdődik, lehet az akár halovány, de ez nem halvány csík volt, mivel csak fénynél látszott, hanem szellemcsík...nameg most komolyan..nyelvtől terhesnek lenni?? Teljes mértékben kizárt.
2009. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!