Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 44 évesen bevállalnátok még...

44 évesen bevállalnátok még egy szülést?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 12:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Még egyet nem... Ha első lenne, akkor igen.
2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem TERVEZNÉK babát, de ha terhes lennék, akkor megtartanám.


Tervezetten csak nagyon indokolt esetben gondolnék erre - ha eddig nem sikerült valamiért, vagy feltétlen az adott partnerrel szeretnék közös gyereket.


Ilyen idösen már nem optimális, de még minden gond nélkül fel lehet a gyereket felnött korig nevelni.

2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
En sem terveznem, de ha teherbeesnek, mindenkepp bevallalnam, kesobb is.
2013. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%
Ugy igen bevallalnam ha terhes maradnak, de ugy mar nem igazan, h tervben legyen... Ahol elek van 1 no aki 47 evesen szult a gyerek koraszulott lett a , mert a nonek nagy volt a vernyomasa, csaszaroztak mert muszaly volt, a gyerek mar 1 eves es meg latszik rajta, Joo gondold meg, hisz amikor a gyereked ledipplomazna akkor te idos korban leszel... de szerintem oromot lelnel benne mind3enkeppen, en azt mondom hajra ha jonak latod!
2013. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Addigra az első gyerekem már nagykorú lenne. Nekem akkor már az a dolgom, hogy őt rendesen tudjam támogatni, meg ha utána jönne még baba, őket fel tudjam nevelni. Nálam nem fér bele mondjuk 10 év korkülönbség a gyerekek között. És amikor kórházban feküdtem, ott is több 40-en felüli anya jött abortuszra titokban, mert szégyellte a családja előtt, hogy ennyi idősen teherbe esett...
2013. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szeretném a babát, és egészséges lenne, akkor mindenképpen.
2013. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen már én is gondolkoztam. Szeretnénk 3. babát, de 5 éven belül még nem, utána meg már én is 40 körül leszek.

Nem tudom, anyósom 40 évesen szülte a férjemet. Most 70 éves és vígan unokázik, fiatalos, fitt! Szóval látta felnőni a gyerekét és még az unokái életében is aktívan részt vesz. Ebből kiindulva, simán be lehet vállalni ennyi idősen is gyereket. De azért mind rád, mind a babára nézve rizikósabb ilyen idősen a terhesség. (pl. Down-kór) Szóval én sem tudom, de majd mások is leírják a véleményüket. Hátha én is rájövök a válaszra. :-) Bocs, ha sok voltam! :-)

2013. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nálam nem fér bele mondjuk 10 év korkülönbség a gyerekek között"


Nálam meg olyannyira bejött, hogy a két nővérem és köztünk 11 és 12 év van, és az én gyerekeim között is 13 év van, mégis mindenki boldog :)

2013. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnám be... ha becsúszna nem vetetném el,de azért,ha az ember odafigyel,ez sokkal ritkábban esik meg,mint ahogy a köztudatban ez benne van.


Tervezéssel semmiképpen sem!

2013. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Már 7 hónapja nem menstruáltam, a doki azt mondta nincs semmi gond,klimax.Ma délelőtt voltam nőgyógyásznál 8 hetes terhes vagyok.Már van egy 24 éves lányom és egy 20 éves fiam!Aztán a férjjel most megy az agyalás,hogy bevállaljuk-e!Mindenünk megvan,hitelt kivéve:)Lányom Írországban,fiam Z.egerszegen egyetemista.Csak érdekel a véleményetek!
2013. jan. 3. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!