Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. -én kellene megjönnie,...

5. -én kellene megjönnie, lehetséges hogy az ovu tesztem pozitív legyen a terhességi pedig negatív? Nem értem!

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovutesztet jóslónak is szokták használni menszesz előtt. Szerintem ez jó jel :)
2013. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy megjön-e, és akkor tesztelj terhességivel. Ovutesztet használni jóstesztként nem sok értelme van. Nem megbízható, sokaknak mutat a ciklus végén pozitívat terhességtől függetlenül.
2013. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most csináltam először ilyet, és azért nem voltam tájékozott. De most átunna olvastam, háááát...... nagyon megosztottak a vélemények. Mindegy.

Azért egy halványka reménysugár van bennem, hátha gyarapítom a pozitív tábort :)

2013. jan. 3. 19:18
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért megírom ha valaki erre téved:


Ma reggeli első pisiből, megint csináltam egy ilyet is meg egy olyat is. Az ovu tesztem szintén pozitív lett, picit erősebb mint a tegnap délutáni. De a terhességi tesztem fúl negatív. Kicsit szomorkás vagyok érte, de nem tört le mert mi lehet a legrosszabb?

2013. jan. 4. 11:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma reggel kicsit görcsöltem, azt hittem meg is jött de még semmi......kop,kop.....csináltam ma is teszteket de az eredmény ugyan az lett. És nem láttam erősödést az ovuteszten sem.

Hát ma minden kiderül, hiszen még hosszú a nap. És mindaddig megvan a reményem amíg el nem veszítem :)

Egyéb tünetek /mellfeszülés,fájdalom/ de mindig vannak pms tüneteim is és az dettó ugyanaz. Szóval ezekre nem támaszkodhatom.

2013. jan. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!