Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy a legelső együttlétből baba születik? Vagyis ha a lány még szűz

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanannyi mintha már nem lenne szűz. Min változtatna ez?
2013. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, hogy első szexből nem lehet baba, de ez nem így van:)
2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem csak, mert ha valaki még szűz, akkor nincs "kellőképpen kitágulva" fájdalmasabb az együttlét, nem olyan élvezetes, mint sokadszorra....szerintem így kissebb az esély....
2013. jan. 3. 17:45
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ne szexelj, ha ennyit tudsz a témáról...
2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
A terhesség nem az élvezettől függ... bár jó lenne :D
2013. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Kedves 3 válaszoló!Nem ennyit tudok a témáról, nagyon is tisztában vagyok vele, mi az ovuláció, a peteérés, a naptármódszer,a számítgatások, meg a többi....de nem hiszem, hogy az első együttlét olyan lenne...tudom, hogy bőven elég akár 1 spermium is, ami megtermékenyíti a petesejtet, de ez mind egy folyamat...amire fel kell a szervezetnek készülni.
2013. jan. 3. 17:54
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

De nem úgy készül fel a szervezeted, hogy te minnél többet szexelsz.

Hanem pl a menstruációval...

2013. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igazából én nagyon szeretném ha így lenne...lehet elítéltek, de nem vagyok már tini...csak nem találkoztam eddig normális pasival...most viszont igen és szeretnénk is babát...szóval ha akár az első együttlétből összejön, akkor sem lesz gond, sőt...teljesen pontos a mensesem, ki tudom számítani az ovut....
2013. jan. 3. 17:57
 9/34 anonim ***** válasza:

Az ovut nem tudod kiszámítani:)

Én felnőtt ember vagyok, de mégsem sikerült. A harmadik baba mensi után 2 nappal fogant(spirál mellett) Szóval lehetetlen kiszámítani.

Akár havi 2x-3x is lehet ovud. Csak az ovuteszt biztos. De ha babát szeretnél, akkor hajrá, én szurkolok, hogy minnél hamarabb összejöjjön. Csodálatos érzés az anyaság:)

2013. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Nagyanyáinknak is abból lettek gyermekeik elméletileg..:)Na de most más világ van.A szűzesség szép dolog, a megtartása még szebb, hiszen egyetlen kincs....De!Mi a garancia arra, hogy a mai világban , akinek adod, biztos ő lesz- e a gyermekeid apja?:) Ezt csak úgy kérdezem..:)Lehet első szexből baba.Persze, hogy lehet.Aztán terhesen meg jól kitapasztalod a szex minden csínját-bínját..:):)Nagy hassal...Mert azt is lehet ám élvezni, nem csak a szaporodás miatt közösülünk...Az már elmúlt:)
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!