Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne engem, hogy...

Az érdekelne engem, hogy valaki ovuláció után 1 nappal, volt a párjával. Az csak fiú lehet? 1 hete késik,3 napja mellfeszülés, émelygés, nincs kívánósság. Köszönöm aki időt szán pár kommentre.

Figyelt kérdés
Van már 2 iker kisfiam, lassan 6 évesek...persze titkon kislány felé húzok, de nem gond ha kisfiú--fiúsítva vagyok!!! :-) Csupán olyan érdekelne , aki ovu utáni napon volt a párjával, kislány lett a babóka...
2011. dec. 25. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ovu után 1 nappal már sokszor késő!

Ha lányra szeretnétek gyúrni nagyobb az esély ha ovu előtt 2-3 nappal vagytok együtt. A fiúk meg ovu napján sikerülnek nagyobb eséllyel, de még így is csak 30%,hogy sikerül!

2011. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi,hát igen...én is ezen a véleményen vagyok, csak annyi mindent hallani a kínai naptár, a jónás , ciklus.hu , van aki merőben megcáfolja amit írnak,azért is tettem fel ezt a kérdést....reménykedek...még az elején vagyok a terhességnek nagyon..
2011. dec. 25. 20:43
 3/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a továbbiakban is ha írtok! :-)
2011. dec. 25. 20:44
 4/24 anonim ***** válasza:

Jajj, hát gratulálni meg elfelejtettem!!!

:)))

Te úgy gondolod,hogy ovu utáni eseményből sikerült a baba?

2011. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen.:-D köszi! Elsőre sikerült..elmentem dokihoz, és uh -n nézte Dec.8-án 2,3mm peteérés után állapot a balos petevezetékben(9-én,és 10-én voltam együtt a párommal),a jobbosban is volt előtte napokon valamikor peteérés ott 1mmsorvadt tüsző...uh! Az ikrek után megint bedupláznék :-)) volna ám meglepi...A fiúkkal nem volt terhességi panaszom , minimális émelygés,amúgy semmi más..most azért émelygek rendesen, de ez még csak 2-3 hét-minden terhesség más....ha van 30% esély ilyenkor ,azért reménykedek kislányra...Apus látom boldog, mert egy újabb kis jövevényünk lesz! BABA illat a házban...de azért mindig kacsint,látom a szemében 1 kislány most elvarázsolná...
2011. dec. 26. 03:25
 6/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és már biztos, hogy babát vársz?

Nagyon kíváncsi lennék, mert peteérés után 1 nappal voltunk mi is együtt, nagyon reménykedek én is.

Nekem már van egy fiam és egy kislányom, úgyhogy végül is mindegy lenne, csak jönne már. Én hétvégére nem várom.

2011. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én szerintem 99% ,hogy bébi lesz...(8-án csütörtökön azért mentem el a dokihoz ,nézze meg ,van-e peteérésem.Megnézte van, 2.7mm volt előtte 2 nappal,csüt.már csak 2.3mm összeesett állapotban a tüsző,--próbáluk meg, mondta a dr.)9-én másnap voltunk a párommal,meg 10.-e szombat...

Nekem soha nem késik a mensi, mellfeszülés,émelygés, enni se tudok, alvászavarom van.Amúgy én nem kövér,de jó evő vagyok,minden reggel kv,műzlik , gyümi stb...Na most mindent fejre állt bennem.A teszt péntek-szombaton negatívat mutatott,de még beágyazódás lehet , vagyis az elején.. Eü-ben végeztem , a tanultak és az előző terhességi tapasztalatok alapján, nem hiszem tévedek.Holnap veszek megint tesztet!(megyünk karácsonyi kajákra, rá se bírok semmire nézni--fiúknál nem volt ennyire émelygés, ezért reménykedek kisnőciben--hátha?)

2011. dec. 26. 10:43
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy meg gratula neked is a bébikéhez! :-)
2011. dec. 26. 10:53
 9/24 anonim ***** válasza:

Akkor csak drukkolok!!

Írd meg nekünk,hogy mit fog mutatni a teszt!!

:)

2011. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó , oksi! Tuti +++
2011. dec. 26. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!