Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy a legelső együttlétből baba születik? Vagyis ha a lány még szűz

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

ha " fel kellene készülnie" a nő szervezetének a "nemi aktus gyakorlásával" a teherbeeséshez, vagy élveznie is muszáj lenne, akkor a megerőszakolásokból nem foganhatna gyerek. Elegendő a megfelelő időpont és a férfi élvezete, természetesen a megfelelő helyen:)

ugyanakkora az esély, mint akárki másnak, aki nem védekezik (85% : 100 nőből, 1 év alatt védekezés nélkül, 85 esik teherbe átlagosan a Pearl Index alapján)

2013. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Az első együttlét erős lelki hatása miatt nagy valószínűséggel spontán is bekövetkezhet az ovuláció. Vagyis könnyedén teherbe is eshetnél. A kérdés, hogy mit szólna a párod, ha rögtön teherbe esnél. Szerintem bepánikolna... Jobb lenne, ha a témáról beszélgetnétek, jó lehetőség, ha felhozod a védekezés kérdését neki (ez normális). Akkor majd megtudod a véleményét. Kérdezd meg, hogy szeretne védekezni. Mert ha nem akar védekezni, el kell fogadnia, hogy esetleg teherbe is eshetsz, ami kötelezettségekkel is jár a baba irányába...


Aztán kiderül, ő is azt gondolja-e amit Te.

2013. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Természetesen már átbeszéltünk mindent, engem igazából a "testileg lehet e" kérdés érdekelt és azt hiszem erre meg is kaptam a választ, remélem ha nem is az elsőből, de hamar sikerül!Köszönöm!
2013. jan. 6. 14:26
 34/34 anonim ***** válasza:

A 10-es baromságot írt.

Hülye, aki őrizgeti a szüzességét!

2013. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!