Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fájdalmas a petevezet...

Mennyire fájdalmas a petevezeték átfúvás és mennyi ideig kell kórházban maradnom? Mennyi idő múlva leszek tünet-fájdalom mentes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem fáj, mivel altatásban végzik. Utána elképzelhető kisebb fájdalom. Műtét utáni 2. 3. napon kiengednek, ha minden rendben van. 1 hét múlva már egyáltalán nem is fog fájni és simán tudsz ülni, menni stb. De 6 hétig nem szabad megerőltetned magad.
2009. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kábításban végezték, arra a pár percre voltam eszméletlen amíg a kontraszt anyagot fel lőtték és megcsinálták a képet, nem volt fájdalmas, és még aznap hazamehettem, miután kiment belőlem a kábaság.

Velem ott volt a férjem és nagyon jó volt!:) Én nagyon féltem, és csak annyit írhatok, hogy következő hónapban teherbe is estem, pedig egyáltalán nem számítottam rá, és már 6 hónapos a kisfiam! :):):):):) Neked is hasonló szerencsét kívánok és kitartás!!! :):):):)

Fájdalom, az csak kevés volt, kicsi menstruáció szerű fájdalom és csak nagyon kevés vérzésem volt! Egyből elkezdtem Rutascorbint szedni, a doki javaslatára és nem volt semmi gondom! Annyi gondom volt, hogy azt mondták, hogy ne igyak 1 órán keresztül, de majd szomjan gebedtem és ittam és ettől hányingerem volt és bokákoltam, úgyhogy te ezt ne tedd!!! Sok sikert mégegyszer!

2009. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de be kell valljam nagyon félek!
2009. aug. 26. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül ez a műtét?Mert lehet hogy nekem is ez lehet a problémám.Ultrahanggal látható hogy ez az elzáródás?
2009. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos uh-al nem látható. Nekem a nőgyógyászom jelezte, mivel már több mint 1 éve nem jön a baba, meg kellene csinálni ezt a műtétet. Nem kérdeztem, hogy pénzbe kerül e, szerintem tb támogatásos. Aki tud többet jó lenne, ha írna! Köszi.
2009. aug. 27. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves 17:47-es válaszoló.Hol végezték neked ezt a beavatkozást,hogy benn lehetett veled a férjed?
2009. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!