Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A deréktáji fájdalom, ami hol...

A deréktáji fájdalom, ami hol fáj, hol nem (egy napon belül is) az lehet terhességi tünet? Ráadásul a most nem kifejezetten a mellem érzékeny (mint menstruáció előtt), hanem a mellbimbóm. A menstruációm késik.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyit késik? Teszt?
2009. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
35-42 naposak a ciklusaim. Május 4-én kezdődött az utolsó menszi. Múlt hét szerda reggel negatívat teszteltem, holnap megyek dokihoz, úgyhogy direkt nem tesztelek, meglátom ő mit mond. Szeretnénk babát.
2009. jún. 23. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem mensi előtt irdatlanul fájt a derekam és a cicim az egész és a pocak meg a fejem...sztem kb ennyi...szoval most terhes lettem és nem fájt a derekam és még mindig nem fáj se a fejem a cicim sem csak a mellbimbóm meg kis mirigyek vannak rajta.Szoval nekem a tök ellenkezője lett...:-)Remélem neked baba sok sikert!Küldöm neked is a gólyát!

/6 heteske/

2009. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok most olvasom csak simán tesztelhetnék nekem máj 12 volt az uccso mensi első napja ás már 16-17.én két + teszt lett igaz halvány tegnap meg egy angyon nagy + tesztem lett...tesztelj mire vársz??Simán kimutatja sok sikert!
2009. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi nagyon nagy..
2009. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?Megy a drukk neked.Légyszi ird meg.
2009. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csütörtökön 7.06-kor írtam meg mi volt a dokinál egy új kérdésben.
2009. jún. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!