Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult hónapba menstruáltam és...

Mult hónapba menstruáltam és a barátommal mi épen akor szeretkeztünk és most meg késik 2 hete azért nem jön meg mert amikor mult hónapba megvolt és akor szeretkeztünk? Az közbe játszik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
nem birtok kivárni pár napot?:S
2009. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
párommal nem lehetett birni!! de ez közbe játszik a mostani késésemmel?
2009. aug. 26. 18:42
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem azért késik mert mens alatt csináltátok, hanem késhet attol is hogy mens alatt volt peteérésed. van igy sok nö és nem is tudja sztem vegyél egy tesztet, bár nem értem, miért könnyebb válaszra várni, mikor 3 perc alatt kiderülne kb 700 ft-bol..

32

2009. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ha akkor esik jól, csináljátok akkor... bármikor lehet, de a legfontosabbat akkor sem szabad elfelejteni! A higiéniát és a védekezést (ha nem akartok babát!). Nem lehetetlen, hogy kisbabát vársz. Lehetett peteérésed a mensi alatt is, igaz kevesebb az esélye, mint máskor, de egyáltalán nem kizárt! Csinálj mielőbb tesztet, mert 2 hetes késéssel már egyértelmüen kimutatja a babát. (és írd meg, mi történt veled!) Sok szerencsét!!
2009. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Természetesen késhet ettől a vérzésed, hiszen az orgazmus felboríthatta, különösen akkor, ha ez volt az első együttlét. Nézd, terhes nem lehetsz. Méghogy a vérzés alatt peteérés, évekig tanultam a hormonrendszert, és érdekes, még sosem láttam ilyen esetet és nem is hiszem el, amíg a saját szememmel nem látom. Alapból nem úgy működnek, termelődnek akkor a hormonok, tehát maximum spről lehet szó, de azt hiszem ez az eshetőség is, hát, erősen kétséges. Terhességtől nem kell tartanod :)
2009. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
"kedves" utolsó!én képzeld ismerek 2 olyan csajszit akik menszesz alatt estek teherbe!na ehhez mit szólsz!azért mert te nem hiszed el,létezhet ilyen!tehát van oka félni a kérdezőnek!nem riogatásból írom!tehát kedves kérdező:teszt!
2009. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én pályafutásom során sok olyan esettel találkoztam, akik állították hogy márpedig menses alatt fogant...persze...mindegyikről kiderült, hogy egyáltalán nem akkor, csak épp jobban jött ki, hogy ezt mondták... Tehát számomra továbbra is valótlan...és nem egy szülésznő ismerős, barátnő is alátámasztja ezt, és nem csak pályakezdők ..Mihelyst egyszer én is látok ilyet, onnantól kezdve elhiszem, addig megmaradok a hitetlenek táborában.
2009. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de voltam már nögyogyásznál is és nem vett észre semmit elküldött ultrahangra! elis mentem és azt mondták nem vagyok terhes! akor még van félni valóm?
2009. aug. 26. 19:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esély a terhességre :) 2 hét késéssel már meg tudta volna mondani, valamit kell látnia már akkor. Semmi okod aggódni.
2009. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát a kedves szülésznő barátnőd is tévedhet!egy példa,nem pont ilyen sztori!egyik bnőm fogigátló mellett teherbe esett!megtartotta!barátja egész addig hitt neki még a kedves nővére be nem kavart!azt mondta a csaj az öccsének h fogigátló mellett nem lehet teherbe esni,azt hozzá teszem h a csaj egészségügyben dolgozik!ráment a kapcsolatuk!pedig bnőmnek igaza volt!tehát ez egy példa arra h az egészségügyben dolgozók is tévedhetnek!ja és a 2 barinőm akik menszesz alatt estek teherbe,tényleg így történt,mivel abban a hónapban csak akkor szeretkeztek védekezés nélkül!amúgy óvszer!és NEM szakadt ki,még mielőtt azt írnád!
2009. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!