Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet-e az a teherbe...

Gond lehet-e az a teherbe esésnél, hogy menzesz előtt mindig viszket a szeméremtest?

Figyelt kérdés
A hormonváltozás miatt viszket?És ha teherbe esem, akkor nem fog viszketni? Van valakinek hasonló baja?

2013. jan. 4. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám. Adtak már rá mindent, de semmi nem segített. Egyéb tünetem nekem nincs. Egy orvos mondta azt, hogy kerüljem a tampon használatát. Ha még is azt szeretném akkor Ellen nevű gyógyszertári tampont használjak. Én drágállottam így csak végszükségben használom amúgy betét. Nekem a cickafarkfű ülőfürdő is szokott segíteni. Egy harisnyába teszek kb. 2 marok füvet és arra kb. 80 fokos vizet öntök , várok 10 percet, utána engedek bele további fürdővizet. (nagy kád vízben szeretek fürdeni) habfürdőt ilyenkor nem teszek hozzá. Ez a fürdő segíteni szokott és a bőröm is puhább tőle. A terhesség alatt, hogy okoz e bajt? Nekem most elment alig 5 hetesen egy picike, és amikor meg kellett volna jönnie akkor szintén volt a viszketés, de utána elmúlt. Hogy emiatt vagy más miatt nem tudom miért ment el a baba. De én ahogy utána olvastam ez nem okoz bajt a terhesség korai szakában. Olyanok miatt lehet elvetélni inkább mint a bárányhimlő és társai. De orvost kell kérdezni :D Mint mindig.
2013. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!