Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap leesett, ma miért...

Tegnap leesett, ma miért ugrott vissza a hőm? Mi lehet az oka annak, hogy ugrál?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 28. napon. Az utóbbi hónapokban meg is jött rendesen 28-29 napra és a görbéim is szépek, egyenletesek voltak (baba nélkül). Tegnap leesett a hőm 36,75, így azt hittem meg fog jönni, de ma visszaugrott 37,0-ra. Eddig még nem jött meg. Érezni semmit sem érzek. Mitől ugrálhat? Mert ebben a hónapban úgy jött ki, hogy nem-igen próbálkoztunk, tehát baba szinte kizárva.


[link]


2009. aug. 27. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 22. napon is teherbe eshettél. Nem kőbe vésett igazság, a középidő. Van késői peteérés is.

Ebből még minden lehet...drukkolok!

2009. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is agyon úgy tűnik,hogy babó!:)

Tesztelj!Írd meg mi lett!

2009. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok nagy görbe szakértő, de ez nem a trifázisos görbe ékes példája?

Szerintem 12-én volt pé-d, akkor volt tojásos nyákod, utána szárazság, és felment a hőd.

Aztán rá hét napra felment még egyszer, 37 C fokra. Akkor történhetett meg a beágyazódás. és mivel vissza állt 37-re nagyon esélyes vagy!!! :))))

Nézd meg a [link] -en erről bővebben írnak!

Szorítok nagyon!

k

2009. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen, kb a 23. napon leesik a hőm, utána vissza felugrik, fent marad és 26-27. napon megjön.
2009. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted jókor voltatok egyutt? nagyon remélem.kar, hogy hianyoznak értékek, lenyeges lett volna, hogy pontosabban ki lehessen szamitani a pét
2009. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!