Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a vérzés...

Van olyan hogy a vérzés minden előjel nélkül megjön?

Figyelt kérdés
Január 3.án kellett volna megjönnie.De eddig semmi jele nincs.Pedig előtte egy héttel bizony eléggé fáj a cici.
2013. jan. 5. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2013. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ilyen problémám van, bár elég zavaros volt ez a hónap, volt hónap közepén 3-4 napos vérzés lehet köztes menszi, és onnan kell számolnom, most és akkor csak 20-a körül kell meg jönnie, de akkor már pé-s tüneteknek kellene lenni, de olyan sincs.


Ha normálistól számolom (dec. 6.) akkor most kellett volna 2-3án de semmi. Majd írj hogy veled mi van?


Baba nem lehet a dologban?

2013. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hozzászóló nekem is a decemberi hónapba zavaros volt. De legalább volt mell fájdalom.Most meg semmi.Mintha ráérne még megjönni.Pedig nem :D


Védekeztünk egész hónapba de 19-én az előjátéknál hozzáértem eléggé.Szóval nem tudom.

2013. jan. 5. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék a helyedben! Én is tesztelnék, ha nem lenne ennyire zavaros a hónap. így szerintem meg várom a 18-20át. ha akkor sem jön meg majd meg látjuk! írj ha teszteltél!
2013. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy kedves kérdező? megjött, vagy teszteltél?
2013. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Ma este megjött.
2013. jan. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!