Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most vetélés utáni vérzés...

Ez most vetélés utáni vérzés még vagy már menstruáció?

Figyelt kérdés
Vetélés után egy hétig véreztem, majd barnáztam és teljesen elmúlt. Néhány napig semmi, majd tegnap megint elkezdtem vérezni. Ez már a menstruációm?
2012. dec. 29. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menst. Én vetélés után hetekig vérezgettem . Hol elmúlt, hol visszatért, néha egy-egy kisebb görcs kíséretében. Általában a vetélés után kb. 6 héttel várható igazi menzesz.
2012. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dec.10.én elkezdődött a barnázás,12.én elment a baba,19.éig véreztem,vége felé megint barnázás,aztán 26.án megjött,teljesen olyan,mint egy rendes mensi és a doki is azt mondta,h ez már az. Ő kicsit előbbre is várta. Nálam spontán vetélés volt,semmi beavatkozás. Nálad?
2012. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam is spontán vetélés volt, semmiféle művi beavatkozás nem volt. De ami érthetetlen számomra az, hogy 2 napig véreztem most és mára már semmi.Nem értem... akkor ez most mi volt. Ez teljesen megőrít. Ráadásul külföldön vagyok és még egy normális dokihozt sem tudok elmenni, mert itt nem foglalkoznak normálisan az ember lányával.
2012. dec. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!