Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmenjek orvoshoz vagy várjak...

Elmenjek orvoshoz vagy várjak még?

Figyelt kérdés
5.-én volt peteérésem és pár napja feszül a mellem csináltam 1 tesztet és pozitív lett.Nagyon örülök neki a problémám csak annyi lenne,hogy PCOS vagyok és merckformint szedek(hallottam olyat,hogy terhesen nem szabad szedni)elmenjek most oprvoshoz vagy még túl korai?A kislányomnál mikor megtudtam vártam még pár hetet mert korai volt,és csak a 8. hétben mentem el,de most,hogy PCOS vagyok(2 hónapja derült ki) és szedem a gyógyszert nem tudom mikor menjek.
2009. aug. 27. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok!Én elmennék és megbeszélném az orvossal,mi legyen a gyógyszerszedéssel,hátha nem lehet azt a gyógyszert várandósan szedni.
2009. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,bejelentkeztem a dokihoz!Azért biztos ami biztos :)
2009. aug. 27. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most bukkantam a kérdésedre és érdeklődöm, hogy mit mondott az orvosod a merckforminnal kapcsolatban?

Pcos vagyok és ma reggel pozitívat teszteltem.

Sajnos az én dokim ezen a héten szabadságon van, nem érem el és félek beszedni a gyógyszert.

2010. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!