Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így elmenjek orvoshoz? Van...

Így elmenjek orvoshoz? Van értelme?

Figyelt kérdés
4 napott késett a mensim,tegnap pici rózsaszín folyás volt estére elmúlt. Ma reggel a terszt nagyon halvány 2 csíkos lett, most meg egy fél órája megjött! Hétfőn akartam orvoshoz menni...de lehet hogy így már nem lesz baba......így hogy vérzek érdemes elmenni? megvizsgálnak? főleg hogy hétvége....ügyelet...
2010. máj. 28. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha megjött a mensid, akkor felesleges elmenned orvoshoz, biztosan nem vagy terhes. A halvány 2 csíkot meg lehet csak beképzelted....

Vegyél még egy tesztet, az eredményét pedig mutasd meg valakinek, aki nem fog mást látni, mint ami!!!

2010. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megmutattam a barátnőmnek, hát azt mondta halvány terhes vagyok. Ő is látj a csíkot. De nem érti miért jött meg. Várok hétfőig, mert nem leszek okosabb úgysem. És nem olyan a vérzésem mint szokott. Kevés és más színű. Inkább narancs sárágás mint piros. Sose láttam ilyet. További szép napot.
2010. máj. 28. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes a vérzésed akkor megjött és nincs baba valószínű:-(Én így voltam fél éve,nemvárt napján halvány teszt..elkönyveltem a terhességet.1hét mulva megjött és előző nap nekem is rozsaszín folyás volt.Persze rohantm dokihoz de már nem volt baba..azt mondta nem sikerült rendesen beágyazódnia!
2010. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék ügyeletre.nekem is volt az elején narancssárgás-barnás "vérzésem". Szerencsére időben mentem. ma már 22 hetes vagyok. Szóval ha szeretnéd a babát én bemennék a helyedben, elmondanám,hogy pozi a teszt és ez van, biztosan megnéznek!
2010. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy pozitiv teszted és vérzel, akkor nem azon kell gondolkodni otthon ücsörögve a net előtt, hogy na akkor most nem lesz baba mégsem, hanem a váróban kell ülni az ügyeleten, hogy valaki segítsen őt megtartani!!! Lehet, hogy még most sem késő, ha eddig nem mentél orvoshoz, akkor INDULJ!!! Láttam már ilyet, nem ritka, nyomás!!! L27
2010. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!