Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki a menstruacio...

Ha valaki a menstruacio elotti napokban termekenyul meg, azt mikor mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel.
2013. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog, nekem a ciklus végén foganhatott a babám, de a menses amikor kellett volna, már nem jött meg!

Halvány pozitív teszt.Elmentem orvoshoz, nem látott még semmit, csak vastag méhnyálkahártyát, mondta hogy krsőbb foganhatott, majd ott fog megtelepedni a baba!

Mindig 1,5 héttel kisebb a baba mint kéne!

2013. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet gaz, de nem tudom milyen ciklusrol irt az elozo...
2013. jan. 6. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Atya isten te nem tudod mi az a ciklus?

Hány éves vagy?

2013. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

34

a valaszt azert nem ertem, mert ha a menstruacios ciklus vegen fogant a gyereke, es kb. egy honap mulva nem jott meg neki, akkor miert nem latta a doki a kisbabat....

ezert kavar ez a ciklus, te nem gondolod?

2013. jan. 6. 18:38
 6/12 A kérdező kommentje:

vagy eppen arrol lehet szo, hogy kozvetelenul azelott jott ossze a gyerek, mielott meg kellett volna jonnie.

tehat megsem 2 het mulva mutatja ki a teszt, hanem akar par nap mulva...

most mi van?

2013. jan. 6. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Mensi előtt pár nappal fogant a babája, és a mensije már nem jelentkezett. Erre ő elment dokihoz, akkor hogyan láthatta volna még a babát?

Ezen mit nem értesz?:)

2013. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy tesztet, ha attól megnyugszol. De amég nem ágyazódott be a baba, addig úgy sem lesz pozi...
2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ok, koszi
2013. jan. 6. 18:50
 10/12 anonim válasza:
Nálunk menzesz előtt 2 nappal történt egy kis baleset. Vettem tesztet, ami negatív lett, bár felesleges volt, mert az is csak 14 nap után mutatta volna ki és 2 napra rá megjött.
2013. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!