Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy féltetek...

Volt már olyan, hogy féltetek tesztelni?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 12.-én, 13.-án kellett volna megjönnie, de még mindig semmi, csak bő, vizes folyás, és olykor a "jujj, megjön"-érzés, de akkor se semmi. Néha a hasam kicsit feszít, kellemetlen. Tünet egyébként annyi, hogy napok óta álmos vagyok, és ma szédültem, émelyegtem (a kollégák szóltak, hogy látszik, valami nem okés, pihenjek picit) két napja a gyomrom a torkomban. De úgy félek tesztelni, hátha csak a véletlenek... A hőmet néha napján mértem, de a ciklus első felében nem, így nem tudom, hogy az alkalmankénti 36,7, 36,9 (eltérő időpontokban, nem rögtön ébredés után) körüli hő jóval kecsegtethet-e.

Úgy félek tesztelni, hátha negatív, és akkor valami baj lehet. :( Ti is voltatok már így?

(Egyébként a ciklusom 29-30 napos mostanság)



2012. dec. 21. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én akkor nem mertem tesztelni, mikor spirál mellett nem jött meg a mensim.
2012. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom, akkor nem volt éppen aktuális, ha spirálod volt.
2012. dec. 21. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem volt aktuális, de ahhoz képest már 20 hetes pocaklakó:)
2012. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :D
2012. dec. 21. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Remélem neked is összejön:)

Boldog karácsonyt!

2012. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én mindig alig vártam hogy tesztelhessek. :-)

A dolog már eldőlt rég, ha jó hír, ha nem, jobb minél korábban tudni szerintem. Ha nincs baba, akkor jó nagyot koppan az ember lánya amikor mégis megjön, ha pedig van, csak elodázza az örömöt.

Hőt csakis ébredéskor van értelme mérni, később már a mozgástól is feljebb megy.

Szóval nagy levegő, és nyomás tesztelni! Drukkolok!!!

Boldog karácsonyt!

2012. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem már nyugodtan tesztelhetsz. Ez már 8-9 napos késés. Egy próbát mindenképpen megér, ha baba van, akkor azt már simán kimutatja egy 25-ös érzékenységű teszt is.

Merj tesztelni, és remélhetőleg örülünk majd, mert két csík lett! Hajrá! Amúgy én még azért is tesztelnék a helyedben, mert akkor a karácsonyfa alá is betehetnéd, -ha kibírod, hogy addig nem mondod el a Párodnak.- Én is ezt szeretném, igaz ma reggel a 10. dpo-n totál negatív lett a teszt. Neked legalább már több, mint egy hete késik. Sok sikert! Tesztelésre fel! :-)

Majd írd meg, hogy mi lett, kérlek.

2012. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! És előre is boldog ünnepeket kívánok Mindenkinek!


Szerintem, fel a fejjel, a 10. dpo-n nem garantált a 10-es tesztnél sem a pozitív. Érdemes lenne megpróbálni két nap múlva, talán akkor. Ma egyik ismerőssel beszélgettünk, aki orvos, és ő mondta, hogy bármi jön ki az ilyen teszteknél, távolról sem biztos. Nagy része hibás, és egy csomó csal. Szóval, a negatív sem biztos, és a pozitív sem.


Mindenesetre holnap szerintem, tesztelek. :) Feltétlenül írok, hogy mi lesz a helyzet! Remélem, örömhírt írhatok! :)

2012. dec. 22. 21:10
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Megcsináltam a tesztet! :) Köszönöm, hogy válaszoltatok és jól estek a biztató szavak! Mindenkinek, aki szeretné, hasonlót kívánok a fa alá!

2012. dec. 22. 22:48
 10/12 Manka68 ***** válasza:

Gratulálok!!!

Nagyon szép karácsonyi ajándék lesz a párodnak! :-)

2012. dec. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!