Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ultrahangon a doki azt...

Kucsi kérdése:

Ha ultrahangon a doki azt mondta, hogy kilökődött a petesejtem azonban a menstruációm már három napja nem jött meg viszont három tesztem is negatív lett. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Elméletileg ha kilökődik a petesejt két dolog történhet vele vagy megtermékenyül vagy menstruáció formájában távozik nem?

#ultrahang #negatív teszt #kilökődött petesejt
2013. jan. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem termékenyűlt meg!

Van ilyen!

2013. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet még sem lőködött ki. Illetve esetleg nem kapsz progi pótlást?
2013. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak , de ha nem termékenyül meg akkor menstruáció formájában kellene jelentkeznie nem?
2013. jan. 7. 08:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak nem kapok még progeszteron pótlást, de majd pénteken elmegyek dokihoz és meglátjuk mi lesz. Amúgy meg nem tudom ha a doki látta UH-n hogy kilökődött akkor csak úgy van nem? Amúgy köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 7. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A szervezet simán képes arra, hogy ha bebeszéli magának az ember, hogy lehet baba is, akkor simán késik. Velem sokszor előfordult, hogy 2-3 napokat is késett, aztán vettem egy tesztet, full negatív lett, lenyugodtam agyban is és azonnal megjött. Szerintem várj pár napot még és kiderül. Vagy megjön, vagy lehet, hogy egy pár nap múlva a teszt is mást fog muatatni. :)
2014. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!