Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos válasz kéne. Hol és...

Hasznos válasz kéne. Hol és hogyan lehet az orvostól kérni az inszeminációt?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálkozunk, de sajnos nem jön össze a babóka, páromnak kevés spermaszáma van, írtak fel neki 3 hónapja vitaminkot(Fer14, Proviron), de sajnos nem jön a baba! Igazából az inszemináció érdekelne! Erről szeretnék több hasznos információt kapni! Ezt kérni kell az orvostól vagy csak ő utalhat be erre? Hol csinálnak ilyet? Mennyi pénzbe kerül? Milyen hosszú folyamat?
2009. aug. 27. 15:29
 1/10 A kérdező kommentje:
ki mehet inszemre?
2009. aug. 27. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központba járok Gasztonyi doktorhoz. Náluk egy inszemináció 25ezer forint, előtte a stimuláció változó, nekem olyan 60ezer körül voltak az injekciók. Sajnos eddig kettő nem sikerült, de sok a jó tapasztalat. A barátnőmék Dr. Ács Nándorhoz járnak (asszem az I.sz.Nőgyógyászati klinikára), ott nem kell az inszeminációért fizetni.
2009. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ja, és mivel ez fizetős, bárki mehet (mondjuk nekem megvolt előtte a hsg, az lehet, hogy feltétel)
2009. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenhova bárki mehet. Ha az orvos (nőgyógyász, urológus) nem utal be, akkor akár a netről, vagy ismerősöktől keresel elérhetőséget, felhívod, ahová menni szeretnél és kérsz időpontot. Elviszed, ami papírotok van, megnézi a doki és megmondja, mit javasol.

Pécsi elérhetőséget tudok adni.

Szerintem kér fizetősre menni, nagyon jók az "államiak" is. Bár van várakozási idő, amire először tud fogadni a doki elbeszélgetésre, de ha már "házon belül vagy", akkor megy minden, mint a karikacsapás.

2009. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó kérdésekre nem válaszoltam...

Szóval például csinálnak ilyet Pécsett, Győrött, satöbbi. Régióközponti kórházakban biztosan.

A stimuláló injekciók kiváltása kerül neked pénzbe csak, ez az esettől függ, a doki meg fogja tudni mondani, mire van szükség. Kb. 100-150.000 Ft körül van pl. lombik esetében a gyógyszeres előkészítés.

A folyamat nem túl hosszú, valószínűleg előírnak egy rakat laborvizsgálatot, az megoldható szerencsés esetben 1 hónap alatt és akkor akár a következő hónapban indulhat a buli. Ez persze az első elbeszélgetéstől számolva, arra viszont lehet, hogy hónaokat kell várni államilag finanszírozott helyen. De ekor nem fizetsz a gyógyszeren kívül semmi másért.

2009. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Azt szeretném kérdezni Tőletek, ha lesz még kérdésem, hogy írhatok-e Nektek privibe?
2009. aug. 28. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, bátran!
2009. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. aug. 28. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Első voltam, írj nyugodtan!!
2009. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!