Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérszegény vagyok és azt...

Vérszegény vagyok és azt javasolták, hogy igyak 1 kis vörös bort. Kisbabát szeretnék és nem tudom, hogy árthat e ha naponta néhány kortyot innék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
:) nem ártasz :) de csak, ha egy pohárnál nem iszol többet!
2009. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem árthat,ha este vacsora után iszol 1 dl(és nem több)jó minőségű vörösbort.Nagyanyáink vasszöget szúrtak este az almába,és másnap megették.Így kezelték a vérszegénységet.
2009. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia,


pár kortytól semmi bajod nem lesz. Még segíteni fog akkor is ha esetleg görcsöl, keményedik majd a hasad, mert ellazít. Persze csak pár korty. Nekem a terhesség közepén orvos mondta hogy pár kortyot igyak mert jót tesz. Sikeres teherbeesést, babavárást kívánok neked.

Egy 4hós kisfiú anyukája

2009. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Reméálem megfogom bírni inni azt a kortyocskát,mert még nem ittam alkoholt!Azt a szöges dolgot kipróbálom,köszi!
2009. aug. 27. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!


Ha még olvasod. A vas-szeges dolgot én nem nagyon próbálgatnám a helyedben, nagyon jó vastabik vannak, a nőgyógyászod felírja, ha kéred.

A borral nem ártasz, de ne tájbort vagy valami "pacsulit" vegyél, mert az még szőlőt se látott nagyon... napi 1-1 dl még a nem terheseknek is nagyon jó vérserkentő!

2009. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kräuterblut. ez a neve. Kanalas! Nagyon jó, én is ezt ittam!

Üdv:

31 hetes

2009. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én most is iszogatok, igaz, nem minden nap, hanem 2-3 alkalommal egy héten 2-3 kortyot, néha egy pohárral. A dokim rendszeresen kérdezi, hogy iszogatok-e még. Nekem a feketeribizlibort ajánlotta, de sajna olyat még nem találtam


18 hetes pocis

2009. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A feketeribilizlibort ajánlották nekem is. Nagyon egészséges és finom is. Most meginnám én is!
2009. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek minden jót kívánok!!!!
2009. aug. 28. 07:41
 10/10 anonim ***** válasza:

A vasszöges almát felejtsd el!

Vannak itt sokkal egészségesebb ötletek is! A vörösbort nekem is ajánlotta a védőnő, de a lényeg a mértéktartás, max 1 dl.

Minden jót!

2009. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!