Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fertinet.hu-n vásárolt...

Nikol4 kérdése:

A fertinet.hu-n vásárolt ovulációs és terhességi tesztek megbízhatósága érdekelne? Aki használta ezeket, kérem írja le a tapasztalatait.

Figyelt kérdés

A terhességi teszt márkája One step, de az ovulációs teszten nem látok márkát, csak ezt a feliratot: Ovulation (LH) Test Strip

Ezért szeretném megtudni, hogy ez jó termék-e, ha igen, egyből rendelem is meg. :-)


2013. jan. 7. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az Egens ovutesztet rendeltem innen és nekem bejött, a terhességi tesztek úgyszintén. Régebben árultak Wondfo-t is, az már sajnos nincs, de szerintem az a legjobb!
2013. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekevertem a két oldalt, én a fastest-ről rendeltem.
2013. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért néztem egy nagyot, mikozben olvastam, mert mondom, erre a tesztre nincs márka írva, de akkor lehet h másik oldalról rendelek, pl amit te is mondtál! Köszike a gyors választ! :-)
2013. jan. 7. 14:20
 4/12 petera6 ***** válasza:
Szia, tájul közlöm, hogy ezek a tesztek a vaterán a legolcsóbbak, és pont ugyanezeknek a honlapok cégei árulják ott is őket. Nézd meg! :)
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okéééééé...köszike! De melyik fajtát érdemes keresni, vagy megvenni????
2013. jan. 7. 14:27
 6/12 petera6 ***** válasza:
Szerintem nincs ezek között különbség. Én az előző válaszoló által írt egens (1 150Ft volt 20 db) teszteket vettem. Az ovuk késve érkeztek, így már mind negatívat mutatott, a terhesek szintén. Szóval egyelőre még csak negatívnak láttam ezt a fajtát. :(
2013. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam az ovut is mutatta szépen és szerencsére a terhességet is 4 nappal mensi előtt:)
2013. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 petera6 ***** válasza:
Persze-persze, biztos, hogy működik a teszt, csak nekem ez volt az első havi tapasztalatom. Kérdező, nyugodtan vedd ezt.
2013. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességi tesztjei nem jöttek be!Legalábbis a 10es érzékenységű, mert elvileg 10es gyakorlatilag míg ez épp h látható pozi volt, a sima bolti x epil 25ös full pozitív lett ugyanazon a napon!Szóval én maradok a boltinál :D Ovulációsat nem használtam!de ugyanez volt a tapasztalatom a fastest terhességi tesztekkel is!
2013. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10-eset ne vegyetek! Nekem sem vált be, viszont a 25-ösek jók.
2013. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!