Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd el nőni a has?...

Mikor kezd el nőni a has? Harmadik héten már lehet látni h nagyobb a hasam és a puffadás mikor jelentkezik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hetes terhesség nincsen!De ha 3 hónapot szerettél volna írni akkor igen(vékonyabb nőknél)!A haspuffadás egyénfüggő,van akinek kezdetektől fogva van akinek egyáltalán nem jelentkezik!
2009. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik héten még biztos nem a baba miatt nagyobb a hasad. Most történik meg a beágyazódás, vagyis a pici életcsírácska még csak 0.1 mm nagyságú :-) Innentől lehet számítani a puffadásra is. A has csak a 12. héttől kezd el nőni a baba nagysága miatt. De van, akinek még a 16. héten sem látszik.

Boldog babavárást!

2009. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pont az előbb olvasgattam a terhesség kategóriában,és írta egy csajszi h 18 hetes és senki nem veszi rajta észre h terhes!tehát 3 hetesen még tuti h nem látsz semmit a hasadon!majd csak kb 3-4 hónaposan ha vékonyabb alkat vagy!
2009. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez mindenkinek masmilyen, nalam az elejetol kb.4 hetessen mar volt haspufadas most 2 honapos vagyok es mar mindenki latja rajtam

mikor voltam osvosnal volt ott egy anyuka akinek pont akkora hasa volt mint nekem es mikor megkerdeztem milyen idos azt mondta negy es fel honapos hat elegge meglepodtem

ez mind testalkattol fugg

2009. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!