Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik 8 napja! Utalhatnak az...

Késik 8 napja! Utalhatnak az alábbi tünetek babára?

Figyelt kérdés

Február végén hagytam abba a gyógyszert, az első hónapban 35 napra, a 2. hónapban rendesen, 29 napra jött meg. Ebből indulok ki, így ma 8. napja késik, és jele sincs!

Van viszont kb. 37,1-37,2 hőm, ami délutánonként mért hőmérséklet, hasszurka, és mintha délelőttönként szédülnék, legalábbis elég furcsa a közérzetem, eddig nem volt ilyen. Féidőben, az elvileg érzett és kiszámolt PÉ-kor sokat voltunk együtt.

Tesztet még nem vettem, félek a csalódástól, de a héten muszáj lesz tesztelnem, ha nem jön meg. Csak kíváncsi vagyok, hogy másnak vannak/voltak-e ilyen jelei. Ha babánk lesz, a magas hőmérséklet meddig marad magas?


2008. máj. 31. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A hőmérséklet, akár az egész terhesség alatt is magas mradhat. Én a helyedben nyugodtan tesztelnék!

Drukkolok. Írj ha teszteltél.

2008. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesztelned kéne ilyen sok késéssel már
2008. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesztelj! Én ugyanezeket érzetem és most a 8héten járok!

Gratulálok a babához!

2008. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, az a biztos. Én nagyon szerettem volna babát - aki azóta már megszületett - és hajlamos voltam bebeszélni magamnak a tüneteket, amelyek a terhességgel járnak. Ha általában rendszeres a menstruációd, akkor ez már elég komoly jel!
2008. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ma du. teszteltem, de negatív sajna! A hőm még mindig 37,3, és számomra továbbra is eddig még idegen szurkálásokat érzek. Várok még egy hetet, ha nem jön meg, ismét teszt, ha az is negatív, irány a doki! Szerintetek?
2008. jún. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!