Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Tapasztalat.

Mayo1987 kérdése:

Mi lehet a gond? Tapasztalat.

Figyelt kérdés
A menszim dec.29-én kellett volna megjönnie és jan.3-án jött meg.2 napig úgy meg volt rendesen utána két napig barnáztam. Most hogy elmúlt száraz vagyok mint a sivatag és még mindig görcsölök, szurkál az hasam alja és nagyon fáj a cicim,egyfolytában álmos vagyok.Valakinek valami tipp!Nem pont terhességre gondolok egyéb dolgokra is.

2013. jan. 8. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem volt nekem még ilyen, de hogy biztosak legyünk, legyél szerintem tesztelj! van hogy terhesség ellenére leválik egy darab a méhnyálkahártyából, azért "jöhetett meg". Vagy valami miatt nem tisztultál ki és ezért szurkál. de ez elég bizonytalan, tehát tesztelj, ha negatív a terhességet kizárhatod, ha pozitív akkor doki, hogy minden rendben van e. sok sikert.
2013. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!!
2013. jan. 8. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy nem volt az előző ciklusban peteérés és ez kicsit felborította a hormonális dolgokat, de akár az is lehet hogy terhes vagy. Én csinálnék tesztet, és ha negatív, és zavaróak a tünetek, akkor mennék dokihoz. Ha nem zavaró, akkor várnék, lehet hogy köv. ciklusra szépen helyre áll a régi megszokott rend.
2013. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát peteérésem tuti volt azt mindig megérzem.Most is eléggé szurkál a hasam aljába és a melleim is fájnak.Várok egy pár napot a tesztelésig.
2013. jan. 8. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!hogy vagy? tudsz valami biztosat? csináltál tesztet?
2013. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!!Ugyan úgy vagyok.Talán annyival másabb hogy jobban feszül a hasam fáj a derekam és a melleim is fájnak!Olyan mindjárt "megjön" érzésem van.Még nem csináltam tesztet várok pár napot.Köszönöm érdeklődésedet.
2013. jan. 9. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek mind jók... szeretnél babát?
2013. jan. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát szeretnék lassacskán..mai nap is ugyan olyan tünetek..némi szédülés társult hozzá.A melleim egyfolytában fáj ha felveszem a melltartót ha leveszem.A pocakomhoz meg ne érjen hozzá semmi fáj, feszül pisilek ha kell hanem.Étvágy is van elég jól fejfájás és nagyon fáradtnak érzem magam.
2013. jan. 10. 10:21
 9/9 bettineni ***** válasza:
Ez nagyon terhesen hangzik:)
2013. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!