Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen még nem érzem hogy...

21 hetesen még nem érzem hogy megmozdult volna. Gond? Az ultrahangon mocorog mint egy kis bogár, tudom, hogy mozog, de zavar hogy nem érzem. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, ne aggódj, én csak 22 hetesen éreztem először, pedig az uh-n mindig látszott, hogy milyen sajtkukac :)

egy 8 hós kisfiú anyukája

2011. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulnod van aki csak később kezdi el érezni teljesen normális:)Főleg első babánál.

Boldog babavárást:)

2011. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, főleg, ha elöl van a lepény. Ne izgulj!
2011. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19 hetes vagyok, én sem érzem, egy kicsit engem is megnyugtatott a kérdésedre kapott válaszok. Nekünk első baba, és mellső fali. Te hogy állsz?
2012. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tavaly Márciusban írták ki:DSzóval szerintem már rég babázik:D
2012. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én 24 hetesen éreztem először. de így utólag vissza gondolva lehet ha hamarább csak nem tudtam, hogy ezt kell érezni. ne aggódj:)
2012. júl. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!