Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Lehetek így...

Mi lehet a gond? Lehetek így terhes valaha? Van hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Decemberben hagytam abba a fog.gátlót és azóta egyszer jött meg Norchulut segítségével áprilisban! Azóta megint semmit...! Voltam ultrahangon és mindent rendben talált a doki!
2009. jún. 20. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak ultrahang volt? Szerintem a teljes ciklust érintő hormonális kivizsgálás kellene.
2009. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mire utalhat ez vajon?? Valami a hormonokkal lehet? Vagy mi?
2009. jún. 20. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy a hormonjaiddal van gond. Nem is értem miért nem küldött el még a dokid hormonvizsgálatra??
2009. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most megyek rá valamikor! Csak eléggé parázom,hogy mi lehet a gond?! Éhgyomorra csinálják a vérvételt? Mennyi idő után van eredmény kb?
2009. jún. 20. 09:35
 5/13 anonim ***** válasza:
szia, hasonlo cipo... a vervetelt ehgyomorra csinaljak , ha jol emlekszem 3 nap utan megvolt az eredmenyem is ....nekem pl magas volt a prolaktin szintem ( amit allitolag a stressz hordoz ) es emiatt nem volt peteeresem , bromkriptint kaptam ra amit egy ciklus alatt vegig kellett szedjek ...ha van meg kerdesed szivesen valaszolok
2009. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írhatok neked privátban?
2009. jún. 20. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:
persze hogy irhatsz nagyon szivesen valaszolok ha tudok
2009. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, en sok-sok evi foggatlo utan fel evig nem menstrualtam, kivartam, egyszercsak megjott, aztan szep lassan magatol beallt es most terhes vagyok. en azt mondom, nyugi. elj egeszsegesen, normalis kaja, mosgas, ne stresszelj, es jo lesz, hidd el. szamomra, jomagam orvosi csoda vagyok. :))
2009. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor most egy picit megnyugodtam!

Látom más is van ilyen helyzetben mint én!

Gratulálok a babaváráshoz és jó egészséget hozzá!

Remélem én is ilyen orvosi csoda leszek mint Te! :-)

Mindenféle gyógyszer nélkül beállt? Vagy azért hormonvizsgálaton voltál és kaptál rá valamit?

2009. jún. 20. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
gyogyszerellenes vagyok, magatol beallt, 30 eves voltam mikor abbahagytam. sztem, ha elkezdesz hormonkezelesre jarni az lelkileg nem segit, mert azt erositi benned, hogy vmi baj van. kicsit legy turelmes, ha alapjaiban egeszseges vagy, rendezodni fog. hany eves vagy? nagyon gaz lenne meg par evet varni a babaval?
2009. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!