Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krémet akkor is...

Progeszteron krémet akkor is használhatom ha nem jön meg a menzim? Alacsony a progi szintem, a doki javasolta a krémet. Azt mondta, h 12. naptól kenjem 26-ig. Pcos vagyok ritka menzivel.

Figyelt kérdés
Szóval ha nincs ciklusom,és kenem 2 hétig a krémet,akkor megjöhet.Tartom a 3-as kezelést is,és barátcserjét kell még szednem,de egyenlőre semmi.

2013. jan. 8. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kenek egyet, de így még nem jártam. Én úgy tudom, csak akkor szabad elkezdeni, ha megjött. Hívd fel az orvosod, kérdezd meg tőle!!!!!!

OFF! Egyébként milyenek a tapasztalataid? Nekem több hónapi kenés ellenére sem akar hosszabb lenni a ciklusom 22-25 napnál, bár egyszer produkáltam egy 32 naposat is -nem voltam terhes sajnos. Kicsit csalódott vagyok, amilyen jó volt a krém az elején, most nem igazán érzek semmit.

2013. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Az az igazság,hogy még csak most kezdeném el kenni,decemberben derült ki hogy alacsony a progi,ezért mondta a doki,hogy ha megjön utána kezdjem el kenni.De sajnos abban a hónapban peteérésem se volt,és ezután meg se jött,ezért nem is tudtam elkezdeni kenni.Még azt mondta a doki legalább 1 évig kell kenni.De arra gondoltam,hogy esetleg el kezdem kenni,és 2 hét után abbahagyom,úgy talán megjön.De nem tudom.
2013. jan. 8. 22:08
 3/6 Mang válasza:

Sziasztok!

Én már évek óta használom a krémet, PCOS vagyok és szerintem használ is. Régen időnként kimaradó, 35 ciklusaim voltak, 7 napos vérzéssel, most 28 napos, normális vérzéssel, és a többi hormonom is rendbehozta. Fontos, hogy a ciklus második felén, a 14. naptól kell kenni!

2013. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Akkor én is megvárom hogy megjöjjön és utána elkezdem kenni.Nekem is gondok vannak a hormonjaimmal,de főleg ösztrogénből van sok,ezért kell a progi.Remélem nekem is használni fog. :)
2013. jan. 10. 00:11
 5/6 Mang válasza:

Kedves Kérdező!

Ha hónapok óta nem jön meg, akkor elkezdheted kenni 2 hétig, mintha ez lenne a ciklus második fele, aztán abbahagyod és ettől meg kell jönnie. Utána pedig 1-13 nap nem kened, aztán 14-től meg igen. Én végig szoktam kenni a 14-től a 28 után is, de nekem megjön 28-29-re és akkor abbahagyom.

2013. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Akkor elkezdem kenni,mert ha arra várok hogy megjöjjön,az lehet sajnos 4 hónap is. :(
2013. jan. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!