Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve várjuk a babát!...

Fél éve várjuk a babát! Szerintetek kezdjek aggódni? Nekem van ráadásul egy méhűri polipom, amit egyelőre nem bánt a doki, férjemnek hererák miatt 10 éve kivették a bal heréjét. Félek. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja hogy babát vártok? Mert a méhűri polip esetleg akadály lehet és gond, ahogy nő a baba. Szerintem egy here is elég a termékenységhez, főleg hogy 1 spermium kell a megtermékenyítéshez. Emiatt azt gondolnám hogy nincs nagyobb hátrányban mint akinek 2 heréje van. Sok sikert nektek!
2012. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Eszembe jutott egy barátnőm, akinek az egyik mellében valami miatt elzáródottak a tejcsatornái, és emiatt csak a jobb melléből szoptat. De az a melle átvette teljesen a "hiányosságot", mert nemhogy teljes mértékben táplálni tudja a babáját, hanem még le is kell fejnie, olyan sok van. Szerintem a herére is igaz lehet ez, mint a páros szervek nagy részére.
2012. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok bocsi. :-) Szerintem fél év még nem nagy idő!!!
2012. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is próbálok így gondolkodni. Azért ha januárban megjön a mensim, elmegyek hormonvizsgálatra, ezt már a doko javasplta. A polipot azért nem veszi ki, mert talán leválik egy menstruációval... Mondjuk ez február óta nem történt meg, azóta tudom, hogy ott van.
2012. dec. 30. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen a legegyszerűbb a hormonvizsgálat, és esetleg a párod spermavizsgálata. Egy ismerősömnek vettek már ki polipot a méhéből, ha jól emlékszem ilyenkor lézerrel műtenek hogy ne legyen utána probléma a beágyazódással. Ezt a polip leválást még nem hallottam de biztos tudja az orvos, ők értenek hozzá. De azért egyet ne felejts el, hogy ez a ti életetek, a dokinak sosem lesz olyan fontos, ő is a saját életét éli. Én annyi vizsgálaton voltam hogy a végére rájöttem hogy magamnak kell kiharcolnom mindent, ha el akarok érni valamit.
2012. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem méhszájpolipom volt, a doki inkább levette a tervezett terhesség előtt(ki is kapart "ha már ott vagyok"), mert a terhességi hormonváltozással nőhet a polip.

Lehet, hogy érdemes lenne másik dokit is megkérdezni...?

Hát, nincs kizárva, hogy kicsit nehezbben megy emiatt, de inkább menjetek el kivizsgálásra, felesleges várni.

Használj ovutesztet, ha esetleg eddig nem használtál, talán nagyobb lesz az esélyetek!

Sok sikert!

2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudatlan vagyok a témában, hol lehet ovu-tesztet beszerezni,és hogyan működik?
2012. dec. 30. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia az első vagyok, a DM-ben vettem pár éve, 5 db 2500 volt anno, és még kevés is volt egy hónapra, aztán találtam a neten egy jó webshopot, onnan rendeltem ötvenesével. www.fertinet.hu Ott el tudod olvasni hogyan működik, miért, stb..,
2013. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 2. 09:36
 10/13 ildike36 válasza:
Mi is ugyanebben a cipőben járunk,de az én dokim azt mondta,hogy mindenképpen ki venni a polipot,mert így kicsi az esélye,hogy megtapad rendesen a baba.Én ebben a hónapban megyek kórházba.
2013. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!