Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt írják a neten, hogy akkor...

Azt írják a neten, hogy akkor jó próbálkozni, ha érzed a peteérést alhasi apró görcsökkel (már aki érzi). Én éreztem és együtt voltunk. Volt, akinek így jött össze baba? Mit éreztél és mikor?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A peteérést nagyon jól ki lehet számolni az ovulációs kalkulátorral!

Nekünk így rögtön sikerült:)

2013. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

üdv a klubban:)))

mármint, nekem nem tudom, összejött-e már, de most egy izgalmas két heted lesz:)

2013. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én éreztem, amikor volt a peteérés, fájt is a hasam, meg az aktus is "kellemetlen" volt. Éreztem, hogy fájdogál közben is a hasam. De biztos, hogy akkor jött össze, most vagyok 5+3 hkm
2013. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk igy jott ossze a pindurink elsore, szerencsere mindig ereztem h mikor lehet peteresem , igy ossze is bujtunk , es lam csodat jott is a mi kis csodank , majus vegere varjuk. Nem kalkulatoroztam es neked sem ajanlom ugyanis az kb mint egy jatek... erzed biztosan nekem nyakos folzasom van es fajdogal a hasam ugy ahogy maskor nem. Nalam nem lehet felre erteni. Nagyon sok sikert es mihamarabbi babyt nektek, es bocsi de kintrol irok
2013. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez most pénteken volt és most azt érzem, hogy jeges az alhasam. Nem akarok beképzelni semmit, csak figyelem a testem.

Nekem meg pont, hogy nincs most váladékozás, pedig szokott lenni rendesen peteéréskor. Meg kis vérpötty is szokott távozni, most meg péntek óta semmi...

2013. jan. 8. 15:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, és gratulálok Nektek! Első baba mindkettőtöknél? Vagy van már bébi?
2013. jan. 8. 15:51
 8/15 anonim ***** válasza:
4. vagyok: nekünk első baby, elsőre sikerült, úgyhogy próbálok rá nagyon vigyázni, főleg, hogy még csak ilyen picike, most 14,8 mm. :-)
2013. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így jött össze, igaz nem elsőre. Negyedik hónapban, de az előző háromban is éreztem a peteérést és jókor próbálkoztunk. Negyedszerre úgy volt hogy hétfő este voltunk együtt és másnap délelőtt éreztem a jobb oldalamon hogy fáj a petefészkem, jellegzetes ovulációs fájdalom, ha szoktál ilyet érezni akkor tudod miről beszélek. Ha viszont nem szoktál akkor hiába is várod, nem mindenki érzi.
2013. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szülés óta érzem a peteérést. 14 hós a Fiam. :-)
2013. jan. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!