Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék! Elmagyarázn...

Segítséget kérnék! Elmagyaráznátok, hogy működik az ovuteszt és hőmérőzés?

Figyelt kérdés

Jó ideje próbálkozunk, csak úgy, nem célzottan, amikor van kedvünk,együtt vagyunk :) De ez nem jött be. Vettem most ovutesztet és gondoltam elkezdek hőmérőzni is.

Mire figyeljek? Ami eszetekbe jut írjátok le légyszíves. Valami befolyásolja ezeket? pl gyógyszer, néha egy kis alkohol stb? Mikor érdemes igazán együtt lenni? És ilyesmire lennék kíváncsi. Köszönöm!

Most fog megjönni maholnap a havim. mikor kezdjek hőmérőzni és az ovutesztet mikor kezdjem használni?


2013. jan. 8. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

ciklus.hu - n tudsz mindent vezetni. hőt mérni mindig ugyanakkor REGGEL, ébredés után kell, ugyanott, ugyanazzal a lázmérővel (jobb a digitális).

elvileg ugye 28 napos ciklusnál 14. napon van pé., én kb. 10. naptól használnék ovutesztet, plusz a hő görbe, meg figyelj oda, milyen folyásod van, az is jelzi, szintén tudod a fenti oldalon vezetni ezt is.

2013. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet soha nem használtam!

Hőmérőbe nekem a sima vált be jobban,de kinek mi,nem vagyunk egyformák! Mindeig ugyanott,legjobb szájban nyelv alatt mérni a hőt,reggel ébredés után ugyanazzal a lázmérővel,mindig 5 percig! Ha sípol,ha nem,akkor is 5 perc! Mindig egy időben mérd a hőd,és előtte ne mozogj,ne állj fel! Az alvás csökkenés,növekedés,éjszakai nassolás,alkohol éjszakai pisilni járkálás mind változtatja a hődet! Ezeket kerüld,amennire tudod! Ciklus.hu-n vezetheted szépen,jó az az oldal! Mensi első napjától kell elkezdeni! Vagy előbb is lehet,de majd mensi 1. napjától vezesd,az a ciklusod első napja!

Nyákok! Én 3 ciklust hőmérőztem,és akkor már mindent átláttam! Amikor a tojásfehérjés nyákom volt,akkor még lent volt a hőm,következő nap ugrott fel,és ez mindíg így is volt! Szóval mindig tudtam,hogy a tojcsis nyákos napon kell együtt lenni! Amikor az van,akkor van,vagy lesz ovud! Ezt majd kitapasztalod! :)

Nekem a ciklusom 27-31 napos,de a luteális szakaszom (ovu utáni napok mensiig) mindig 14 nap szokott lenni!

2013. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!