Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteltetek, mikor már...

Mikor teszteltetek, mikor már biztosan kimutatja a babát? És ha a tesztem pozitív, mikor érdemes menni az első nőgyógyászati vizsgálatra? Ott először milyen vizsgálatra számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mensi után 2 nappal teszteltem, halvány pozi lett. (spirálom volt)

Rá egy hétre kaptam időpontot. Minnél előbb menj orvoshoz, ha pozit tesztelsz.

2013. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*kimaradt mensi után, bocs
2013. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia ahogy kimarad másnap már tesztelhetsz de mindig első reggeli pisiből. Ahogy + a teszt már hívhatod is időpontért. Drukkolok! :)


9 hónapos kisfiú anyukája

2013. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi ez lemaradt :)

Megfog vizsgálni csinál majd ultrahangot valòszinüleg hüvelyit és ha van baba talál szívhangot memegmondja a terhességi hetet. Ha még nincs szívhang akkor pár nap mulva vissza fog hívni.

2013. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre nem vártam,és hétfőn teszteltem! Pozi lett! :)
2013. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én december 23-án teszteltem pozitívat, 24-én kellett volna megjönnie. Az orvoshoz január 7-én mentem, még nem volt szívhang, viszont ma megyek a védőnőhöz a kis könyvemért, beutalókért, stb. Január 24-én megyek vissza az orvoshoz, akkor már biztosan lesz szívhang.

Az első vizsgálaton nekem hasi ultrahangot csinált, rákszűrést, és kézzel megvizsgált.

Sok sikert, remélem, hogy összejön! Szurkolunk! Mikor tesztelsz?

2013. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a nem várt napja után teszteltem egyértelmű pozitívat. de nem rohantam dokihoz, mert jöttek az ünnepek és elutaztunk mi is. az első lányomnál már pozi tezst után pár nappal dokihoz mentem aki nem látott semmit és azt mondta lehet nem vagyok terhes, ez annyira letört, hogy megfogadtam 2. babával nem megyek csak ha már látni is lehet valamit. most már a 8. hétben járok és hétfőn van csak időpontom, de nem idegeskedek hiszen a könyvek is azt írják, ilyenkor kell dokihoz menni haí eddig nem tettük meg. semmi értelme, hogy privátba kidobj pénzt azért, hogy újra berendeljen mert még nem látott semmit. hidd el ha nincs betegséged és nincs semmi problémád, ráérsz 7 hetesen elmenni, akkor már lesz szívhang és a doki is többet lát.
2013. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett drukkolok :)
2013. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!