Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lenne lehetoseged olyan...

Ha lenne lehetoseged olyan terhesvitamint szedni, ami kifejezetten terhesseg elotti, a megtermekenyitest segiti, szednel olyat?

Figyelt kérdés

Angliaban lakom, parommal kisbabat szeretnenk es mar elotte be akarok tarazni vitaminbol. Van egy olyan vitamincsalad, ami vegigkiseri az egesz gyerekvallalast egeszen az elvalasztasig. Van olyan vitaminjuk, ami noknek van a megtermekenyitest segiti. Olyan asvanyi anyagok is vannak benne, amik a terhesvitaminban nincsenek, kifejezetten a megtermekenyitest segitik, valamint meg a terhesvitamin emelt vitaminszintjehez kepest is tobb mennyisegu vitamin van egyes vitaminokbol. (Gondolom azert, hogy a szervezet jol betarazzon, valamint valoszinu ezek is segitik a megtermekenyulest) A tajekoztato szerint number one Angliaban, es a legtobb vedono ezt ajanja allitolag. A tajekoztato szerint, akar 3-6 honappal a tervezett terhesseg elott meg lehet kezdeni a szedeset. En jovo honap vegen szeretnem elkezdeni a probalkozast, tehat kabe egy honapig tervezem szedni, ha elso honapban osszejon. Ha nem jon ossze, akkor meg veszek. Terhesvitaminjukbol is tobbfele van, es meg ferfiaknak is van vitaminjuk, hogy egeszsegesebbek legyenek a spermiumok:D Mondjuk ez szerintem mar tulzas:D

Terhesvitaminbol van szimpla es van pluszos, amihez meg kulon omega 3 kapszulak is vannak. Terhesseg utan pedig a szoptato anyaknak is ajanl vitamint. Abban is olyan vitaminok vannak, ami egy szoptatos anyanak kell.

Te kiprobalnad ezeket?

Nagyon gondolkodom rajta, hogy kiprobalom.


2013. jan. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint a szél! Vegyél párodnak is! Próbát megér!
2013. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem! Mert nem igazán hiszek benne!

Nekem speciel a dokim is azt mondta,hogy ha valakinek olyan szintű vitaminhiánya van, hogy azért nem esik teherbe, akkor annak már más tünete is van!

Ő max. e-vitamint ajánl babatervezés előtt!

2013. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szedném.
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez tetszett: Mint a szel:D

Persze nem a vitaminoktol varom, hogy teherbe essek, es nem is gondolom, hogy annyira vitaminhianyos lennek, de mar volt egy terhessegem, amikor a 7. heten kezdtem el szedni a vitaminokat, es meg az sem volt eleg, mert a fogaim, jobbanmondva az inyem majdnem teljesen tonkrement es nem akarok kockaztatni, hogy teljesen tonkremenjen. Ezert arra gondoltam, hogy most hamarabb elkezdem a vitaminkurat. Bizom benne, hogy hamar osszejon, elso babam 1. honapban osszejott, mihelyt nem tettunk semmi ovintezkedest...meg csak bemelegitettunk.:D Babam teljesen egeszseges lett, igy nem is amiatt aggodok, hogy neki jusson eleg vitamin, mert szerencsere a testunk okosoabb nalunk, es ilyenkor elsodleges a baba, a vitaminok eloszor neki jutnak, utana ha marad, anyuka is kaphat belole:D Inkabb az en testem miatt aggodok (ez onzonek hangzik, bocs 1. a gyerek, utana en, de muszaj nekem is erosnek es egeszsegesnek lennem), olyan erotlen voltam vegig a terhesseg alatt es utana alig volt tejem, es alig volt taperteke. Ki szeretnem probalni, mi van, ha szoptatas alatt is szedek vitamint (elozoleg nem tettem meg), hatha taplalobb lesz a tejem. Szoptatas alatt is olyan erotlennek ereztem magam. Talan valamennyit segit.

2013. jan. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!