Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor, kihez...

Mi a teendő ilyenkor, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok 10 éve vagyunk együtt a párommal és elhatároztuk, hogy babát szeretnénk.Már több mint egy éve próbálkozunk, de eddig eredménytelenül és ez már mind a kettőnket aggaszt, hogy vajon mi lehet a baj.Már próbáltam mindenféle teát, ovu naptárat, ciklus figyelőt... de semmi.Tudom, hogy van akinek több évig nem sikerül, de sajnos ez minket nem vigasztal.Eldöntöttük, hogy orvoshoz fordulunk hátha tud valamit mondani.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor van erre szakosodott orvos akit fel lehet keresni vagy csak egy sima nőgyógyászati vizsgálatra kell menni??!!Esetleg ha valaki tudna használható tanácsokat adni annak örülnénk!!!! Köszönöm :)
2013. jan. 9. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első lépésben nőgyógyászhoz menj, csináltass rákszűrést is.

Utána nem ártana egy teljes hormonvizsgálat 3. és 21. napi.

2013. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első körben nőgyógyász, urológus.
2013. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, és mondd el neki, hogy babát szeretnétek, de nem sikerül, mondd el, hogy mit tettél meg az ügy érdekében :P :) vagyis a cikluzs figyelő, tea, ovu naptár stb. ő tudni fogja hogyan tovább.
2013. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
neked nődokihoz kell menned, és vidd el a hőgörbédet, azt nagyon fogja értékelni tőled. a párod meg menjen el andrológiai vizsgálatra, hogy nézzék meg ő termőképes e. de a doki majd mindent elmond neked.
2013. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi egyből meddőségi központba mentünk a férjemmel, háziorvosi beutaló volt hozzá szükséges és ott kivizsgáltak hormont, megcsinálták a petevezetékátfújást, rákszűrést, UH-t, stb., a férjem katonáit is megvizsgálták.
2013. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat aranyosak vagytok. :)Hmmm... hőgörbém nincs :O olyat én nem csináltam az baj?

Az utolsó hozzászólót kérdezném, hogy akkor szerinted mit tegyek rögtön meddőségi vizsgálatra menjünk vagy nőgyógyászhoz?(az a baj, hogy kicsit félszen indulok neki mert olyan kellemetlenül érzem magam, hogy mégis hogyan kezdjek neki az orvos előtt a mondandómnak) :P :)

2013. jan. 10. 08:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Tesómék a nőgyógyászhoz, andrológushoz mentek először, kezelgették is őket minden félével, 2 év után meddőségi központba mentek, ott egyből kiderült, hogy mi az igazi ok a sikertelenségnek. Biztos van nagyon jó nőgyógyász is, aki felismeri egyből a gondot.

A meddőségi központokba mindenki ugyanezzel a problémával megy.

Egyébként bárhová is mész: meddőségi központ, nőgyógyász, nincs mitől félned.

Sok sikert!

2013. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!Átrágjuk a dolgokat a párommal és lépünk valamerre! :)
2013. jan. 10. 18:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne.Hol voltatok meddőségi vizsgálaton?És mennyibe került?Nézegettük a neten a meddőségi klinikákat és hát volt egy pár olyan ahol kettőnknek kb. 200 ezer lenne a vizsgálat. :(
2013. jan. 10. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
BMC (BUdai Meddőségi Centrum, János kórház) - államilag finanszírozott, a kivizsgálások, beavatkozások ingyenesek.
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!