Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzis érzéseim vannak ez a...

Menzis érzéseim vannak ez a 23. napom pém 16. napomon volt fáj a mellbimbom. Sikerülhetett?

Figyelt kérdés
mi már 18 honapőja probálkozunk dokinál a multhonapban voltam és aztmondta nincs pém. clostit adott atol lettpém. szurkált a hasam a 20 napon és rá 2 napra fáj a mellbimbom. nekem csak menzikor szokott fájni de nem a mellbimbom hanem a mellem de nem menzi előtt csak mikor megjön. és a menzim 31 naposak. volt a pétől a 4. napon egykis véres pötty a bugyimon nemtudom hogy beágyazodás lehetett e mert tényleg olyan kicsi volt mintha toll hegyével a lapra potot teszünk. csak az a baj hogy a doki a méhnyálkahártyámat a 12 napon kicsit vékonyabbnak találta . szerintetek? a véleményt szeretném
2008. máj. 31. 23:10
 1/2 A kérdező kommentje:
és pém után mértem a hőmet akkor 36.9 volt reggel higanyossal. most ha megmérném reggel akkor ha magasabb reménykedhetek?
2008. máj. 31. 23:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy reménykedhetsz!Ha volt peteérés is és együtt voltatok a megfelelő időben,akkor esélyes a dolog.A nem várt mensi napján tesztelj Clearblue-val, reggeli első vizeletből.Remélem sikerül! :-)
2008. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!