Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óránként 1-2 pisilés,36,8...

Óránként 1-2 pisilés,36,8 testhő--terhesség?

Figyelt kérdés

az együttlét 3 nap híján 4 hete volt, utána egyszer még megjött, de most (még..) nem érzem a következő menzi előjeleit. 2 napja a teszt x epil negatív- Akkor tuti nem?

a mellem körül a mirigyek/nyirokcsomók érzékenyebbek,a hónaljamban is egy főképp. Valamint a jobb mellbimbóm sötétebb lett.

ez terhességet jelenthet, vagy ha bő 3 hétre negatív a tezst, akkor az nem terhesség?

Köszi!!



2013. jan. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez nem terhesség, persze nem lehet teljes mértékben kizárni. A legjobb az lenne, ha pár nap múlva , ismételnéd a tesztet! Meg egyszer megjött a menszid is! Ha az normális volt, es a teszt is negatív akkor nem valószínű! Mikor kell ujra megjönne? Gondolom mostanában. Nem ártana azert meg egyet tesztelni! Ha nincs babo, akkor jön az orvos! A tüneteit terhessége is utalhatnak, csak a körülmények nem egyeznek! De hallottunk furcsa terhességeket:-) hajrá
2013. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha megjött és van egy negatív teszted, akkor szerintem nem vagy terhes!
2013. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi. Meg ma reggel majdnem elájultam úgy lement a vérnyomásom, de azt hallottam meleg front volt, ez lehet? mert nekem olyankor sokszor ez van.

Most sajnos nagyon rosszkor lenne ha terhes lennék , remélem tényleg nem...köszönöm a választ

2013. jan. 10. 17:35
 4/9 A kérdező kommentje:
jan 22-27 körül esedékes (nem pontosak a ciklusaim)
2013. jan. 10. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez estében nem hinném, hogy terhes vagy!! Inkább menj dokihoz, első voltam.

:)

2013. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 10. 17:53
 7/9 A kérdező kommentje:
ma és tegnap hüvelyben mérve 37,1 az ébredési hőm. Az a hónaljban kb menniy, 36.4-5? Nagyon sokat pisilek,és fáj a derekam, ég a gyomrom. Valami szellemcsík lett a mai teszten,iszonyat halvány nem tudom mi. De már 4 hete volt az aktus. Akkor már erősebben mutatta volna nem???? vagy most mi van..? :(((
2013. jan. 12. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
A derekad és a gyomrod csak később kezd el fájni. Értsd már meg, hogy ez nem terhesség. A pisilést kivéve (ami akármitől lehet) egy sem korai tünet.
2013. jan. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. jan. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!