Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sűrű pisilés nálatok mit...

A sűrű pisilés nálatok mit takar terhesség elején? Milyen időközönként kellett pisilnetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A gyerek nyomja a húgyhólyagot ezért állandóan úgy érzi az ember, hogy tele van és pisilnie kell.
2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt tudom és értem is.de korai terhességre gondolok...20percenként 5percenként óránként hányszor pisiltetek?
2012. júl. 13. 10:38
 3/8 anonim válasza:
Én nagyon korán tudtam meg,hogy terhes vagyok,és már akkor sűrűn kellett pisilnem.Nem tudom ez miért volt,de így volt.
2012. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a sűrűn kellett pisilnem időben mennyi????
2012. júl. 13. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 óránként (14 hetes kismama)
2012. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. júl. 13. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fél óránként jártam :):):) Először nem tudtam mire vélni, gondoltam felfáztam. De nem csípett....:) Barátnőm mondta biztos terhes vagyok. Én: ugyanmár, még csak most kell megjönnie!

Később ez elmúlt, kb a 8hétig jártam sűrűn. Aztán mikor már nagyobb volt a pocak, akkor már nagyon nyomta, szinte fájt minden pisi. :(

2012. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt gondolom,hogy a kérdésedre nincs objektív válasz,mert ez mindenkinél más.Sógornőm kb 20 percenként járt,míg édesanyám a hugommal óránként...
2012. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!