Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után, ha babát...

Együttlét után, ha babát szeretnénk, mennyi ideig kell bent tartanom a kisembereket?

Figyelt kérdés

Egyáltalán kell v. érdemes ezt csinálnom, vagy ez egy hülyeség?

Ha kifolyok, attól még marad ott annyi, hogy elég legyen?

(Ne röhögjetek ki nagyon, de ez nem teljesen világos nekem.)


2009. aug. 28. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Marad ott annyi kiskatona, ami a megtermékenyítéshez elég. Azok rögtön elkezdenek 'masírozni' befelé, nem fognak kifolyni. De ha nyugodtabb vagy ettől, feküdj 15-30 percet hanyatt, esetleg feltett lábbal (én nem tettem, mégis 2,5 hónapos a kislányom :)).
2009. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg marad ott annyi, ami elég a babához. Ne foglalkozz azzal, hogy mennyi folyik ki. Hidd el az ügyesebbek máris elkezdenek úszni felfelé! De ha biztosra akarsz menni, pár percig tartsd magad gyertyában!

2009. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi kispárnát tettünk a derekam alá, és így aludtam el, nem keltem fel reggelig.

Sikerült :)

2009. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!