Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódás?

Lehet ez beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ma egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom volt. A peteérés óta szinte folyamatosan érzek valami nyomást a méhem körül. A hőm ma reggel picit feljebb volt. Itt a görbém is. Megnéznétek?

[link]


Köszi előre is a válaszokat!


2009. aug. 28. 15:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 6-ára nem várom. Az még nagyon messze van. :(
2009. aug. 28. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy 19-20-a környékén volt peteérésed, ezt a doki is biztos látta. A kis barnázás beágyazódás jele lehet.. Nemsokára tesztelhetsz.
2009. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást!

Remélem tényleg az, már nagyon vágyunk rá. Igen a doki is mondta, hogy 1-2 napja lehetett a pé.

2009. aug. 28. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig nagyon jól mutat a görbéd. Én 5-ére nem várom és semmi tünetem nincs. Bezzeg múlt hónapban volt minden (magas hő, hányinger, fáradtság, stb), csak baba nem. Remélem egyikünknek sem fog megjönni jövő hét végén és akkor 7-én tesztelhetünk. Drukkolok Neked nagyon!
2009. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Én is drukkolok neked. Remélem nem kell csalódnunk egyikünknek sem. De nagyon hosszú az az egy hét. :(

2009. aug. 29. 09:46
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok!Pé körül voltunk együtt,azota folyamatosan szurkál a hasam és tegnap-tegnapelőtt kicsit rózsaszín volt a bugyim.Az is fura,hogy a mellem még egyáltalán nem feszül,pedig van hogy mensi előtt már 2 héttel érzem.Ja és én is 6.ára nem várom!nagyon reménykedek és szorítok neked is!

2009. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

7:24-nek.


Vannak egyéb tüneteid is? Én a melleimre nem számíthatok, mert sosem fáj szerencsére. Viszont a férjem szombaton nagyobbnak vélte. Hát nem tudom. Majd írd meg mi lett.

2009. aug. 31. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem így mutat ma. Kezdem magam nagyon pocsékul érezni. Éppen úgy, mint mensi előtt. Pedig a ciklus.hu még csak szombatra írja a következő mensit. Azért reménykedjünk!

2009. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!