Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki menses...

Van itt valaki, aki menses előtti napokban esett teherbe, aztán 18 nap múlva "megjött neki" de nem vetélésről volt szó? Pozitív terhességi tesztem még nincs de szinte biztos h terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Hogy kicsit konkrétabb legyek:menses után 4 nappal,7 napos barnázásom volt.Ezt úgy véltem h beágyazódásról lehet szó mert 12 nappal előtte voltunk együtt a párommal.2 napig lázas voltam,keresgéltem h volt e más is így: igen ez is stimm.A melleim is csúnyán be vannak durranva és fájnak is.Ma reggel elkezdtem vérezni de 18 nappal ez előző menses után.Kicsit fájdogál a hasam de nem vészes.Olvastam vetélést,meg h valakinél ez normális... Orvoshoz egyszerűen nem jutottam el... Nagyvonalakban annyit h időpontot nem kapok,soron kívül nem jutok be,hiszen még pozitív terhességi tesztet nem tudok felmutatni.Magánra nem telik... Végülis csak kilyukadok a végére,ha van valakinek hasonló tapasztalata ilyen jellegű vérzéssel(és egyáltalán ilyenkor meg kell várni amíg elmúlik v ha nem,meddig várjak,ha jelentősebb fájdalom nem társul hozzá)?Van aki ilyen cipőben járt mégis egészséges babának adott életet? Csak normális válaszokat ha lehet!Köszi!
2013. jan. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye, hogy terhes vagy ha az együttlét után megjött azután már nem lehet beágyazódásos barnázásod.
2013. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timóca Szamóca ***** válasza:
Megnyugtatlak,lehetsz terhes.Elsö babámmal voltam így,együtt voltunk,aztan abba a hónapba meg is jött,keseregtem is miatta,de kövi hónapban nem jött meg de úgy éreztem,hogy meg akar.Csináltam egy tesztet,ami + lett,aztán doki,uh és mit mondott?:8 hetes vagyok.szóval teherbe estem én akkor,csak mivel megjött nem is gondoltam én sem,jele sem volt
2013. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De neki nem csak megjött hanem szerinte a mensi után volt beágyazódás ami nem lehet. Neked nem mensid volt csak véreztél.
2013. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timóca Szamóca ***** válasza:

Ö azt mondja,12 nappal elötte voltak együtt.Szóval lehet terhességröl beszélni,hogy utána mi volt a barna:passz.

Én pedig nem csak véreztem,hanem napra pontosan megjött a szokásos 5 napos menstruációm,doki szerint ez lehetséges.

2013. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem egy teszt biztosabb választ adna.Nincs kizárva a terhesség.
2013. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció azt jelenti, hoyg leválik a méhnyálkahártya mivel nem tapadt meg benne embrio, ah terhes voltál ez nem lehetséges.
2013. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!