Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baátommal mindig védekeztünk...

A baátommal mindig védekeztünk gumival, nem volt probléma. A menstuáción napra pontosan megjött.2 apig erős vérzés, aztán most itt ülök 3. napon kicsike barnázással. Van rá esély h vmi baj lenne?

Figyelt kérdés

nagyon ideges lettem amikor elolvsatam pl ezt a blogot:


[link]


ha tegyük fel bármi hiba is becsúszott ( odaért véletlen a keze stb.) és esetleg terhes lettem, van olyan h így megjön? mert amugy kb 5 npig szokott tartani... teszteljek? v felesleges? pls help.... :S


amugy L\\15


2009. aug. 29. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az óvszer sem 100%-os, de ha normálisan alkalmazzátok, ellenőrzitek az aktus után, nem lehet gond. Mivel a menstruációd is megjött napra pontosan, erősen, nincs miért aggódnod. Annyi mindent hall az ember... Biztos benne hogy nem terhes, de olvassa a netes blogokat és felmerül benne a kérdés, hogy mi van ha?? Ezért elkezd menipulálni. Ez teljesen normális, de ne olvass ilyeneket. Nyugodj meg, nincs semmi baj, nem vagy terhes. A teszt teljesen felesleges. Inkább élvezd a szexet és ne idegeskedj. Semmi okod sincs rá!

2009. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy egyik menstruációd lesz teljesen ugyanolyan. Nekem hónapok óta nincs párom és nem is volt aktus senkivel. Mégis az előző hónapban sokkal kevesebb volt a vérzésem. Előző héten pedig ömlött belőlem a vér. Sok minden befolyásolja. Időjárás, étrend, stb. És nyugodj meg!! :)
2009. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönööm!!:)
2009. aug. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!