Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy első terhességn...

Létezhet, hogy első terhességnél van beágyazódás a másodiknál nincs? Vagy épp fordítva?

Figyelt kérdés

Esetleg tapasztalatok akiknél előfordult ez is az is?

Azért kérdezem mert missedem volt lassan 4 hónapja és akkor volt beágyazódásnál pecsételő barnázásom.Most már akciózunk és nem tudom, várjam-e,hogy legyen!


2009. aug. 29. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Minden terhesség más még egy embernél is!
2009. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha terhesség, van,akkor mindenképpen kell, hogy legyen beágyazódás, vagyis beágyazódás nélkül nincs terhesség...

Hiszen akkor hogyan fejlődne a kicsi?

2009. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,lemaradt a lényeg!!! :)))

Beágyazódásnál pecsételő vérzés akartam érteni!!

2009. aug. 29. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első két terhességemnél nem volt pecsételő vérzés, a másik kettőnél viszont volt. Igaz sokkal idősebb is vagyok, s a hormonháztartásom is megváltozott. Most pl. szoptatás alatt is menstruálok, előzőeknél pedig nem.
2009. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam semmi tünet nem volt
2009. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két gyerekem van, egyiknél sem volt semmi vérzés, barnázás. Az ember a kor előrehaladtával változik, így a szervezete is. Nekem eddig pl. a menzeszem előtt sem volt semmilyen tünetem. Két hónapja viszont mindig szúrkál egy kicsit a hasam, kb. 1 héttel mielőtt megjön. Változunk:-)
2009. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!