Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még lehet, hogy tényleg...

Ettől még lehet, hogy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
múlt hét pénteken csináltam teszteket és háromból három pozitív lett. most viszont nagyon enyhe vérzésem van. mintha nem lenne meg, csak apró kis cseppek. most ez mitől lehet? lehetséges, hogy ettől függetlenül még terhes vagyok? orvoshoz szerdán megyek és nem akartam nagyon beleélni magam, de egy kicsit csak sikerült :(

2013. jan. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék szerdáig. Mert ha tényleg terhes vagy és valami negatív dolog beindult nálad, akkor még lehet hogy tudnak segíteni. A vérzés jelenthet gondot is. Nálam csak barna folyás volt, illetve kis görcsölgetés és máris kaptam a gyógyszert, illetve 3 napot voltam kórházba megfigyelésen a terhességem elején, hogy minden rendben legyen.
2013. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Három pozitív teszt után,nem kéne várnod,hanem most bemenni.Nem akarsz kockáztatni ugye,mert bármitől lehet a vérzés.

Nálam pl:nem jelentett jót,de szerencsére bementünk és tudtak segíteni!

2013. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj szerdáig. Az a biztos, hogyha még ma elvész orvoshoz. Nem tudom milyen idős a terhességed, ha még nagyon korai szakaszban van, nem biztos, hogy kapsz rá bármit is, mert természetes szelekciónak tartják, tehát ha ilyen korán el akar menni, akkor annak oka van. De az a biztos, ha elmész minél hamarabb, és megnéznek.
2013. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor tényleg az lesz a legjobb ha hallgatok a barátomra és bemegyünk. még egyszer köszönöm
2013. jan. 14. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd meg,hogy mi volt...
2013. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd megírod mi volt?

Szorítok,hogy minden rendben van-legyen!!

2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jaj, nagyon aranyosak vagytok, hogy izgat titeket a sorsom.

Szerencsére nincs nagy baj, csak nagyon sokat idegeskedtem és gyógyszerek, illetve szigorú nyugi van most előírva. De azt mondta az orvos, hogy okos döntés volt, hogy minél hamarabb mentünk, köszönöm hogy szóltatok!!

Nagyon örülök, hogy végre babát várok!!

Köszönöm még egyszer!!

2013. jan. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!