Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear Blue teszt tévedhet?...

Clear Blue teszt tévedhet? Tegnap délután és ma reggeli vizeletből negatív. Tegnap délután Predictor teszt szellemcsíkos, ma délben ugyan olyan, talán halványabban szellemcsíkos.

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, szoptatok, mensi még sehol. Férjemmel egyszer voltunk csak együtt, de szülés óta ez volt az első próbálkozásunk, nem élvezett el, nem is igazán volt mélyen, és nem sokáig. Ez 22 napja volt. Ilyenkor már ki kellene mutatnia minden tesztnek ha pozitív, igaz?
2010. jan. 14. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem tévedett a teszt! Szoptatás alatt nem szokott menstruáció lenni. Pont ma olvastam valahol hogy szoptatás közben nem mindig van peteérés! Majd ha már nem szoptatsz utána megjön a menstruáció is! Én 6 hónapos koráig szoptattam a fiam és nekem is csak utána jött meg!
2010. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Első gyerkőcömnél 4 hónaposan jött meg, most is ott tartok, de ez az együttlét megzavart, és mióta a szellemcsíkos tesztet láttam, produkálok terhességi tüneteket. Most még nem terveznénk a 3. bébit.
2010. jan. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!