Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán kellett volna megjönnie, csináltam tesztet, negatív lett. Lehet hogy még nem mutatta ki? (Dm-ben vettek a legolcsóbbat, úgy hiszem, hogy sárga mosolygós fej volt rajta) van még esély?
2013. jan. 15. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne? Egyszer kell megvenni egy drágább tesztet, és akkor nem kell újat csinálni!
2013. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet, mlt hét szerdán? Mert az már elég rég volt, ideje lenne megismételni.
2013. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tök felesleges drágább tesztet venni, a mosolygós fejes tökéletes (mindkét gyerekemnél ezt használtam, mindkettőt ki is mutatta) a minőség nem egyenlő a magas árral.


Csinálj új tesztet, lehet, hogy a múlt heti még korai volt. Ha az is negatív, akkor lehet nem volt peteérésed, vagy valami hormonzavar van. Nézesd meg magad dokival.

2013. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak abból gondolom, hogy nagyon sok kismama a neten veszi, meg ki tudja honnan, mert úgy olcsó, és nagy részüknek nem mutatja ki a terhességet, vagy elmosódik, nem egyértelmű.
2013. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a kérdező nem a neten vette. :) És tényleg általában semmi baj nincs az olcsóbb tesztekkel, én is mindig azt vettem, és tökéletesen funkcionált. És a drágábbakkal is sokszor megy a dilemma, hogy most az halvány pozitív, vagy szellemcsík. Úgyhogy szerintem meg teljesen felesleges drága tesztre költeni, ugyanazt tudja.
2013. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerdán vagy csütörtökön csináltam. Veszek egy másikat, hátha
2013. jan. 15. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Na teszteltél újra?
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert megjött azóta... Hát sajnos csak sokat késett.
2013. jan. 17. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!