Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok a herpesz káros...

Hallottatok a herpesz káros hatásáról a terhességre nézve?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam egy bizonyos fajtáról ami fejlődési rendellenességet okoz. Egy másikban hogy vetélést is okozhat. Nekem most volt egy spontán vetélésem a 6 elején, előtte egy héttel múlt el a herpeszem (számon). Szerintetek okozhatta?
2009. aug. 29. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, a herpesz csak akkor baj ha lent van, akkor okoz koraszülést, ha a méhszájat gyulladásba hozza, illetve szülés közben a gyereket is megfertőzheti, ha a hüvelyen jut át a baba, a fejlődési rendellenességről nem hallottam, de írtak már újságban nagyobb hülyeséget is ennél.
2009. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ha esetleg valaki hallott valamit még kérem irja meg!
2009. aug. 29. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na,akkor leírom az én sztorim a herpesszel kapcsolatban.

kb 6 hetes terhes voltam amikor megjelent a számon,orromon.El sem múlt,jött a következő!

2 hét múlva a műtőben feküdtem missed ab-bal.

Azt mondták semmi köze a terhességhez ha a szájon van,vagy orrban?!Nem tudom?!

Vírus ez akárhogy is nézzük!

Szóval helyre jöttem lelkileg is,beszedtem 1 doboz Telvirant (5000ft).

Ez majd használ,gondoltam,mert régen ki sem jött ettől a gyógyszertől 1-2 évig!Így is felkészültem a várandóságra,nehogy kijöjjön újból!

Erre már próbálkozunk ezerrel,nemvárom a mensim,az is lehet most talán összejött.De lám már tiszta herpesz vagyok megint!Hogy miért....??

2009. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kb. úgy voltál mint én. Hétfőn megyek dokihoz, megkérdem, kiváncsi vagyok mit fog rá mondani.
2009. aug. 29. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik éven volt egy rioport (azt hiszem a Fókuszban) ahol nagyon ritka betegségeket mutattak be. Ott volt szó egy nőről, akinek terhességi herpesze volt. Így mikor teherbe esett, el is vetélt. De azt mondták, hogy ez a betegség 1:1000000-hoz. Van egy orvos itt Magyarországon, aki tudja ezt kezelni. Debrecenben rendel, a beceneve pedig a magyar Doktor House. Ha ezt beírod a google-ba találsz róla dolgokat.
2009. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nekem is sokszor volt herpeszem, de mióta Aloe Lips-t használok, évek óta semmi.
2009. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
17:28-as.Az mi,hol lehet kapni,mennyibe kerül?
2009. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt tudom mondani, hogy mikor terhes lettem, 10 hónapja, akkor olvastam én is a herpeszről és nagyon féltem nehogy kijöjjön (szájon vagy bárhol), mivel az valahol egy erős fertőzés. Úgy olvastam, hogy vetélést okozhat igen.
2009. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17:28-as vagyok. Ez egy ajakír, ami 1200 Ft kb. attól függ, hogy hol rendeled. Ha beírod a google-be akkor biztos kidob online boltokat is. Én a Forever Living Product-tól rendeltem. Ez ez a bolt, ahol a Royal Jelly-t is lehet kapni, ami méhpempőt tartalmaz. (Mostanában sokaknál olvastam itt, hogy szedik)
2009. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kérdeztem a dokitól, ő is azt mondta, hogy igen okozhat sajnos rendellenességeket mivel ez egy virus. Hát mostmább még egy ok amiért izgulhatok. :-(
2009. szept. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!