Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? El magyaráznáto...

Mit csináljak? El magyaráznátok hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ma volt a második inszeminációm.

Kaptam DUPHASTONT, hogy kezdjem el szedni holnaptól.

Azt nem mensi meghozására írják fel??

Nyugodtan szedhetem?Segíteni fog a Picinek beágyazódni?Vagy ellenkezőleg: a mensit támogatja??Tapasztalat?


2009. aug. 29. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam a 12. hétig, ez segít a magzat megtartásában.
2009. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked inszemed volt?És onnantól kezdve szedted?
2009. aug. 29. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is szedtem, amikor mesterséges tüszőrepesztésem volt! Clostyval kezdtem, Choragonnal repesztettek, és Duphastont kellet szednem, hogyha megtermékenyülök, ne legyen vetélés, hanem normálisan be tudjon ágyazódni! Nyugodtan szedjed, nekem csak annyi mellékhatása volt, hogy kevés barnás folyásom volt tőle!
2009. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És neked sikerült?Mármint sikerült teherbe esned?
2009. aug. 29. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Azóta sincs babám! :(
2009. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És nálatok mi a probléma, ami miatt nem jön össze?Régóta próbálkoztok?
2009. aug. 30. 08:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éve próbálkozunk! Először fizikálisan voltak problémáim, amiket sikerülr rendberakni, aztán amikor meggyógyultam, átfordult mentális meddőségbe a dolog! Mivel az orvosom azt mondja, hogy mindkettőnkkel rendben van minden, ezért valószínűleg agyban kellene rendet raknom, ami sokkal nehezebb, mint egy betegséget kikezelni! Amíg egészségügyi problémáim voltak, addig folyamatosan azt szajkóztam magamnak, hogy nem vagyok képes teherbe esni, és aztán sajna ez a hitetlenség így is maradt!
2009. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajj az nem jó..szegénykém...:(

Nem tudom, alternatív dolgokat még nem próbáltál?Kineziológia, talpmasszázs, stb.Ezek az agyban raknak rendet.

2009. aug. 30. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, 3 év hosszú idő, mindent megpróbáltam már! Most már azzal nyugtatom magam, ( a természetgyógyászom tanácsára), hogy őgysem én fogom eldönteni, hogy jön-e a baba, hanem ő maga! Majd ha megfelelőnek látja az időt, úgyis jön!
2009. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezt mondom:)
2009. aug. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!