Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a progeszteron szint...

Ha magas a progeszteron szint az tüszőrepedést jelent?

Figyelt kérdés
Vagy csak a peteérést mutatja, ami nem garantálja a tüszőrepedést! Vagy hogy is van ez?
2013. jan. 16. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha magas a progeszteron(sárgatest-hormon)érték,az azt jelenti,hogy volt tüszőrepedés.Tehát a megérett petesejt kiszabadult és így van esély a teherbeesésre.Remélem tudtam segíteni!:)
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt jelzi, hogy VOLT ovuláció.
2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! PCOS vagyok ezért küldött a doki progeszteron vérvételre, hogy megtudjuk van e peteérésem és nagyon megörültem az értéknek, de sajnos megjött a menstruációm, így nem sikerült a baba.
2013. jan. 16. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi lett az érték?Én is PCOS vagyok.Mi 13. hónapja próbálkozunk.(1. válaszoló voltam)
2013. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 21. napi 14,5 ng/ml (46,11 nmol) a 26. napi pedig 22.6 ng/ml (71,8 nmol). Vagy ez a mi esetünkben kevés?
2013. jan. 16. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés!:)Nekem a 21. napi 39,40 nmol volt,és azt mondta a dokim akkor minden eredményemre,hogy tökéletes.:)
2013. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, én még csak most fogok majd visszamenni a dokihoz, kíváncsi leszek mit mond! És neked a többi hormonod rendben van?
2013. jan. 16. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen!Legalábbis mindenre azt mondta,hogy tökéletes,szóval akkor gondolom.Végül is ő az orvos.:)Csak a kistesó várat még magára!
2013. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy nem lett jó, de majd a doki megmondja, több a férfihormon a véremben, lehet emiatt nem sikerült a baba.... Nekünk az első lenne, nagyon bíztam benne hogy sikerül. Gyógyszert még nem kaptam, tavaly novemberben derült ki,hogy mi a bajom, azóta többet mozgok és diétázok, de legalább a ciklusom helyre állt (úgy néz ki legalább is). Akkor sok sikert nektek :)
2013. jan. 16. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!:)Az már nagyon is jó dolog,hogy helyreállt a ciklusod!Sőt,az még jobb,hogy van ovulációd,amiből következik,hogy van esély a teherbeesésre.:)Biztos azt a hormont is helyre lehet tenni.Legalábbis gondolom...Mielőbbi babásodást kívánok!Drukkolok!Sok sikert!:)
2013. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!