Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas progeszteron és ösztrogé...

Magas progeszteron és ösztrogén szinttel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Tsh:3

Sikerült valakinek hasonló helyzetben?Vagy felejtsem el.Márc.ban van időpontom az endokrinológushoz.


2012. febr. 16. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
TSH is magas, 1 vagy 1 alatti érték a jó. Endokrinológus majd beállítja
2012. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TSH!!!!! Ha nem foglakozik a TSH-val a doki, másikat kell keresni!!!

Nekem is magas volt az érték (DE figyelem, a te értéked JÓ, normális, határértéken belüli, VISZONT sok nagyon okos doki nem veszi figyelembe hogy a babához 1körüli TSH kell).

Kaptam gyógyszert, két hónap múlva babás lettem.

(előtte 6 évet vártunk a babára, mire véletlen derült ki a pm probléma)

2012. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huha.... Pont a peteérésem után megyek majd az endokrinológushoz vissza.Mikor legutóbb ott voltam akkor ugye elküldött vérvételre és mondta h csináljam meg és utána menjek vissza és mondta h a tshm-ból ki tudunk indulni.De akkor ne is álmodozzak,hogy most sikerülni fog?
2012. febr. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!